5 lutego 2018 Medycyna 0

Lubię ułatwiać sobie życie. Zarówno jeżeli chodzi o np. pracę w kuchni i usprawnianie szybkiego gotowania, jak i o dbanie o siebie. Moim zdaniem jedną z rzeczy, która znacznie ułatwia mi codzienną pielęgnacje jest zdecydowanie skorzystanie z usługi laserowego usuwania owłosienia.

W gabinecie panowała profesjonalna i przyjazna atmosfera

najlepsza depilacja laserowa we WrocławiuWcześniej usuwałam już laserowo owłosienie na nogach. Choć zabieg się udał i włosy na nogach już mi nie odrastają to nie byłam do końca zadowolona z usług wybranego przeze mnie salonu kosmetycznego. Dlatego też tym razem postanowiłam udać się w jakieś bardziej sprawdzone i dobrze oceniane miejsce. Pogadałam z koleżankami na temat oraz poczytałam opinie w Internecie by znaleźć odpowiedni gabinet. Z moich poszukiwań wyszło na to, że najlepsza depilacja laserowa we Wrocławiu znajduje się na jego obrzeżach, co trochę mnie zdziwiło. Myślałam, że będzie to jakiś gabinet kosmetyczny w centrum. Ale położenie tego miejsca zupełnie mi nie przeszkadzało, ponieważ gabinet kosmetyki laserowej, który znalazłam i zapisałam się na wizytę okazał się rzeczywiście bardzo dobry. Specjalistka, która mnie przyjmowała najpierw ze mną porozmawiała, wszystko mi wytłumaczyła i powiedziała jakie są przeciwwskazania i jakie ewentualnie mogą wystąpić problemy. Porozmawiała ze mną również o tym jakich zasad powinnam trzymać się po każdym zabiegu.

Oczywiście jeden zabieg nie wystarczył i musiałam odwiedzić gabinet ten kilka razy. Jednakże wizyty te były bardzo przyjemne, ponieważ pracownicy dobrze się mną zajmowali. Sam zabieg nie był bolesny, choć z drugiej strony nie czułam się jak na zabiegu w spa jeżeli chodzi o samo używanie lasera na mojej skórze. Niemniej jednak teraz cieszę się gładką skórą pod pachami, co niesamowicie mnie cieszy.