7 lipca 2019 Nieruchomości 0

Każdy, kto ma już za sobą poszukiwanie domu, wie jakie to trudne i wyczerpujące zadanie. Ten, którego takie zadanie czeka dopiero w przyszłości, powinien też wiedzieć, że to zadanie niezwykle satysfakcjonujące. Zwłaszcza, gdy już się uda znaleźć to wymarzone miejsce do życia.

Wybraliśmy dom prosto od dewelopera

dom od deweloperaMy, zanim znaleźliśmy idealny dom, naprawdę długo szukaliśmy. Ale w przypadku moim i męża to dość zrozumiałe – jesteśmy bardzo wybredni i mamy bardzo konkretne wymagania. W końcu jeśli szukamy domu, w którym mielibyśmy spędzić potencjalnie całe nasze przyszłe życie, to musimy mieć dokładnie to, czego szukamy. Po miesiącach żmudnych oczekiwań zdecydowaliśmy się w końcu na dom od dewelopera. Po długiej rozmowie doszliśmy do wniosku, że właśnie taki dom w pełni spełni nasze wymagania. Głównie te, dotyczące wystroju. Dom z rynku wtórnego ma już jakiś wystrój, urządzany był z jakąś koncepcją lub całkowicie przypadkowo. Żeby dostosować taki dom do naszych potrzeb, musielibyśmy najpierw wszystko zrywać, zmieniać i przebudowywać. W przypadku domów od dewelopera nie ma tego problemu. To całkiem spora oszczędność czasu, a także pieniędzy. W końcu na tym chyba każdemu zależy. Nam zależało z całą pewnością. W dodatku takim dom ma całkiem sporo zalet. Nie musieliśmy się bać, że ktoś zatai przed nami jakieś wady ukryte, co jednak, jak słyszę po narzekaniach znajomych, jest częste w przypadku nieruchomości z rynku wtórnego.

W naszym przypadku dom z rynku pierwotnego, prosto od dewelopera, sprawdził się w stu procentach. Mogliśmy szybko i bezproblemowo zacząć proces dostosowywania domu do siebie i swoich potrzeb. W dodatku sam proces sprzedaży i przekazania kluczy przebiegał szybko i sprawnie. Bez żadnych problemów i zbędnych opóźnień.