1 kwietnia 2017 Medycyna 0

Moja córka bardzo długa była zdrowym dzieckiem. W sumie to nic jej nie dolegało. Nawet rzadko zdarzało jej się zarazić od kogoś katarem. Także nie mieliśmy z nią naprawdę żadnych problemów zdrowotnych. Jednak pewnego dnia gdy wróciła ze szkoły zaczęła skarżyć się na bolący brzuch.

Dobry chirurg dziecięcy operuje córkę

doświadczony chirurg dziecięcy we WrocławiuMoim zdaniem nie był to jakiś zwykły ból brzucha. Ból ten był bardzo mocny i wcale nie przechodził a wręcz się nasilał. Dlatego nie czekałam długo tylko pojechałam z córką do lekarza. Tam okazało się, że to wyrostek i że trzeba będzie operować. W tym szpitalu pracuje doświadczony chirurg dziecięcy we Wrocławiu i to on miał operować moją córkę. To mnie trochę uspokoiło bo słyszałam o tym lekarzu wiele dobrego. Wiem, że wyrostek to jest chyba jedna z najprostszych operacji ale w końcu każdy zabieg wiąże się z jakimiś powikłaniami, których się bałam. Chirurg porozmawiał ze mną i powiedział dokładnie na czym ta operacja będzie polegała. W tym wypadku nie było możliwe tak zwane zamrożenie wyrostka bo był w naprawdę złym stanie. Dlatego też operacja odbyła się bardzo szybko. Jednak nie trwała długo. Po skończonej operacji lekarza przyszedł do mnie i powiedział, że wszystko przebiegło dobrze i teraz córka powinna powoli dochodzić do siebie. Lekarza ten podczas pobytu córki w szpitalu przychodził i sprawdzał jak się czuje i jak goi się rana pooperacyjna. Wszystko na szczęście przebiegało tak jak należy. I dosyć szybko córka mogła wyjść do domu.

Uważam, że ten chirurg dziecięcy był najlepszym lekarzem, z którym do tej pory miałam do czynienia. Był niezwykle ciepły dla swoich pacjentów i opiekuńczy. Potrafił się też świetnie zająć dzieckiem co nie jest przecież łatwe. Moja córka bardzo tego lekarza polubiła zresztą ja też.