1 stycznia 2022 Praca i usługi 0

Artyści tatuatorzy ciągle poszukują coraz to nowocześniejszych narzędzi, dzięki którym mogą tworzyć lepsze, bardziej imponujące i bardziej skomplikowane dzieła. Nie jesteśmy więc w tym wyjątkiem, gdyż co chwila unowocześniamy wyposażenie tak, by pracowało nam się nie tylko wygodniej, ale i lepiej.

Najnowocześniejsze tusze do wykonywania tatuaży

zestaw tuszy do tatuażuNiedawno zdecydowaliśmy powiększyć warsztat i uzupełnić go o nowe, bardziej niespotykane tusze tatuatorskie. Dotychczasowe tusze wystarczały nam w zupełności, aczkolwiek co chwila słyszeliśmy o coraz to nowszych rodzajach tuszy, które chcieliśmy przetestować w praktyce. Nasze szczególne zainteresowanie zwrócił zestaw tuszy do tatuażu nowoczesnego o metalicznej barwie, bardzo niespotykanej wśród barwników tatuatorskich. Jest to tusz który niedawno został wypuszczony do sprzedaży, i mimo początkowo niewielkiej dostępności niemal natychmiast zyskał ogromną popularność wśród artystów i entuzjastów tatuaży nowoczesnych. Dzięki takim tuszom możliwe jest tworzenie dzieł ogromnie stylizowanych i upodobnionych do elementów metalowych, lub też zastosowanie technik w zupełnie odmienny sposób, z kompletnie innym efektem. Innym tuszem który natychmiast przyciągnął naszą uwagę był tusz neonowy, o barwach szczególnie intensywnych, jaskrawych i widocznych z dużej odległości.

Tusze tego typu służą do tworzenia najbardziej nietypowych tatuaży, i jak twierdzą niektórzy, najodważniejszych, gdyż barwy w nich zastosowane mogą niejednokrotnie być zbyt jaskrawe jak na upodobania większości osób. Znajdują się jednak entuzjaści którzy preferują takie tatuaże, głównie z racji ich oryginalności i małego rozpowszechnienia, więc w końcu i my postanowiliśmy zaopatrzyć się w takie tusze, oraz uczyć się technik do pracy z nimi.