23 kwietnia 2016 Technologie 0
nadruki na płytach

Moja kariera związana z muzyką poważną trwała bardzo wiele lat. Na początku uczyłem się gry na fortepianie i szło mi bardzo dobrze. Niestety studia na bardzo dobrej uczelni całkowicie mnie zablokowały i musiałem przestać poszerzać swoje umiejętności. Również wróciłem do wszystkiego po wielu latach.

Nadruki na płytach – co powinien mieć?

nadruki na płytachStwierdziłem, że czas wydać coś swojego. Zapraszano mnie na różnego rodzaju koncerty i miałem sporą publiczność. Także ułożyłem kilka własnych kawałków i wiedziałem, że są na wysokim poziomie. Muzyka poważna również miała swoje miejsce we współczesnym świecie. Moje pudełka cd zostały zaprojektowane przez brata. On pracował jako grafik komputerowy i potrafił wykonywać wspaniałe rzeczy za pomocą programów. Zawsze udzielał mi pomocy. Nadruki na płytach musiał mieć moją podobiznę. Chciałem aby każdy mnie kojarzył. Rozpoznawalność oraz sława kusiły bardzo dużo osób. Ja w przyszłości chciałem wyjechać do Anglii i tam kontynuować swoją przygodę na scenie. Nadruki na cd musiały być na na prawdę wysokim poziomie. Wizualizacja oraz wygląd zawsze pełniły wielkie funkcje. Wszystko zleciłem bardzo dobrej wytwórni. W studio nagrań spędziłem wiele godzin. Ostatecznie wszystko wyszło bardzo profesjonalnie i miałem komplet swoich kawałków. Nadruki na cd także były robione z najlepszej jakości materiałów. Chciałem aby moje płyty były wytrzymałe. Złe opinie mogły wszystko popsuć, a zamiast wielkiego sukcesu byłaby wielka porażka ze strony technicznej. Nadruki na dvd zleciłem innej osobie, która miała w tym duże doświadczenie. Wiedziałem, że się nie zawiodę.

Ostatecznie moje tłoczenie płyt nie wyniosło wielkich kosztów. W porównaniu z moimi przyszłymi zyskami, to była naprawdę wspaniała inwestycja. Wiedziałem, że teraz muszę tylko czekać.