27 kwietnia 2016 Usługi 0
Myjnia bezdotykowa ciśnieniowa

Chemia, jaka używana jest w myjni jest naprawdę mocna. W końcu środku, jakie używane są do używania brudu z samochodu muszą być mocne.

Myjnia bezdotykowa ciśnieniowa ma inne sposoby

 

Myjnia bezdotykowa ciśnieniowaNie raz samochód jest naprawdę brudny, a po wizycie w myjni wyjeżdża błyszczący samochód. Co więc znajduje się w takich myjniach? Ogólnie to myjnia bezdotykowa ciśnieniowa musi używać innej chemii i myjnia automatyczna innej. W tej drugiej jak można się domyślić środki powinny być mocno spienione, żeby później materiałowe macki mogły umyć go wykorzystując właśnie tę pianę. Myjnia samoobsługowa używa silnej chemii jednak takiej, która nie robi zbyt wiele piany. Później oczywiście w obu jest proces nabłyszczania i woskowania. Jak widać wyposażenie myjni pod względem chemii jest różne, jednak co jest niefajne, to to, że właściciele myjni mocno oszczędzają na chemii i bardzo często mamy do czynienia z takimi nie sympatycznymi sytuacjami, gdzie tej chemii mamy naprawdę małe stężenie w stosunku do wody. Powinno być na odwrót, jednak jak jest to każdy wie, ludzie szukają na siłę oszczędności jednak tracą renomę. Nie wiedzieć czemu, często jest tak, że dla ludzi renoma nie jest ważna. Wiadomo, że w małym mieście, gdzie jest tylko jednak myjka ludzie i tak przyjadą, jednak w dużym mieście nie można sobie pozwolić na takie przekręty, dlatego jakość usług w takim mieście jest dużo lepsza.

Ciężko powiedzieć, czy właścicielom zależy na tych 10 złotych w kieszeni na miesiąc, czy to już tak dla zasady. Ciężko powiedzieć. Jednak wiem na pewno, że nie jest to w porządku i jakość usług powinna być badana co jakiś czas, tak, żeby mieć pewność.