22 września 2016 Edukacja 0
szkolenia ekonomia społeczna

Co roku z pracy jestem wysyłana na szkolenie pracownicze. W sumie co roku takie szkolenie dotyczy czegoś innego. W sumie zawsze czekam na ten czas by móc pojechać na szkolenie.

Szkolenia z ekonomii społecznej dla pracowników

szkolenia ekonomia społecznaJest to po prostu czas by spotkać się z osobami z pracy na gruncie innym niż jest w pracy. Na takich szkoleniach można się naprawdę lepiej poznać. Często zresztą wykonujemy jakieś zabawy czy zadania w grupach. Jest to później naprawdę przydatne w pracy szczególnie do ocieplenia atmosfery wśród niektórych pracowników. W tym roku miały być to szkolenia ekonomia społeczna i miały odbywać się w Inowrocławiu czyli około trzydzieści kilometrów od siedziby firmy. Tak naprawdę co roku jest to inna miejscowość. Dobrze, że w tym roku jest to inowrocław i nie trzeba będzie daleko jeździć.Kiedyś byliśmy na szkoleniu na, którym uczyliśmy się na czym polega skład i łamanie tekstu i przyznam, że było to bardzo trudne szkolenie. Zresztą kompletnie nieprzydatne podczas mojej codziennej pracy. Musieliśmy wtedy w grupach pisać jakimiś wymyślonymi szyframi banery reklamowe. Taka reklama była kompletnie niezrozumiała dla przeciętnego Kowalskiego, jednak dla osób które powinny się nią zainteresować była bardzo prosta w przekazie. No było to na pewno coś innego. Jednak jeśli już mam wyjechać na jakieś szkolenie z pracy to chciałabym bardzo żeby miało ono rzeczywiście jakiś sens. Chciałabym aby po prostu było mi przydatne. Myślę, że ta ekonomia społeczna przyda się jednak bardziej ponieważ jest to bardzo szeroki temat. A jednak moja praca ma z ekonomią dużo wspólnego.

Jednak dla mnie osobiście oprócz szkolenia najważniejszy jest czas jaki możemy spędzić z osobami z firmy. Naprawdę jest wtedy okazja by poprawić relacje między współpracownikami. Może zresztą taki jest właśnie cel szkoleń.

Więcej o szkoleniach na stronie http://cityvision.com.pl