5 września 2018 Sport 0

 

Mój mąż zrobił mi niedawno niespodziankę. A jest to do niego naprawdę niepodobne. Bo chociaż znam go już ponad piętnaście lat to nie przypominam sobie jeszcze żeby kiedykolwiek mnie czymś zaskoczył. Mąż zorganizował weekend na Mazurach.

Weekend na Mazurach

czarter jachtów żaglowychI to bez żadnej okazji. Powiedział mi, że kiedyś przeglądał strony internetowe i tam znalazł właśnie taką atrakcyjną ofertę wyjazdu. Wtedy nie zarezerwował tego wyjazdu. Jednak myślał cały czas o tym, że jednak fajnie byłoby jeszcze przed urlopem pojechać gdzieś chociaż na weekend. I dopiero po paru dniach postanowił zarezerwować dla nas ten wyjazd. Mało tego nie poprzestał tylko na zarezerwowaniu noclegu dla nas. Powiedział, że zrobił też czarter jachtów żaglowych przez internet. Bo zawsze marzył o tym żeby popływać czymś takim luksusowym właśnie. Byłam bardzo zaskoczona. Powiedział mi też, że ten czarter nie kosztował zbyt dużo także wątpi w to żeby był to prawdziwy luksusowy jacht.  Gdy pojechaliśmy jednak na Mazury i poszliśmy na przystań jachtową okazało się, że ten jacht jest jak najbardziej luksusowy. Po prostu nie spodziewaliśmy się tego, że za tak małe pieniądze możemy czegoś takiego wymagać. Byliśmy więc zaskoczeni i bardzo szczęśliwi zarazem. Wyprawa jachtem okazała się być niezapomnianym wrażeniem. Było naprawdę idealnie. Na tym jachcie zrobiłam zresztą bardzo dużo zdjęć i chętnie wracam do nich. Mąż też był zachwycony tą wyprawą i tym jaka to była fantastyczna maszyna.

Gdy byliśmy wtedy na mazurach nie mieliśmy jeszcze żadnych planów urlopowych. Mąż doszedł do wniosku, że najlepiej będzie jeśli przyjedziemy znów na mazury i znów zarezerwuje dla nas jacht. Bo taka jedna wyprawa to stanowczo za mało. Mi ten pomysł bardzo przypadł do gustu tylko czekam aż mąż wszystko zorganizuje.