3 września 2016 Medycyna 0
witamina d3 najlepszy sklep

Cześć dziewczyny. Chciałabym wam dzisiaj opowiedzieć o moim wypadzie na zakupy z mamą. Muszę się przyznać, że nie spodziewałam się, że tak miło spędzimy czas, a przy tym uda nam się zrobić takie fajne zakupy. Kiedyś chyba wam już opowiadałam, ale jeśli nie to powiem jeszcze raz. Moja mama ma strasznego bzika na punkcie zdrowej żywności i witamin. 

Witamina D3 i naturalne kosmetyki – to jest to!

witamina d3 najlepszy sklepNa przykład jedyny olej, jakiego używa, to olej kokosowy nierafinowany. Mam jest zupełnie zakręcona w tym temacie, dlatego też obowiązkowym punktem na mapie naszych zakupów był oczywiście sklep ze zdrową żywnością i witamina d3 najlepszy sklep. (Mama musiała kupić na zapas olej kokosowy nierafinowany). Po opuszczeniu sklepu mama zauważyła, że obok otwarty został jakiś nowy sklep z kosmetykami ekologicznymi. Ja osobiście, nigdy nie kupowałam tego typu kremów, czy maseczek. Od lat trzymałam się jednej marki łatwo dostępnej w każdej drogerii. Dlatego tak wielkim zaskoczeniem było dla mnie to, co znalazłam w tym sklepie. Naturalne kosmetyki, to naprawdę nie byle co. Kosmetyki organiczne i witaminy dobierane są przez specjalistów do każdego typu cery i dla każdego organizmu. Ja, jeszcze zanim zaczęłam oglądać naturalne kosmetyki i witaminy, udałam się na rozmowę z jedną z konsultantek.

Ona zapytała mnie o grupę krwi, czy mam dzieci, choroby przewlekłe. Po dokładnym obejrzeniu mojej cery poleciła mi bardzo tanie kosmetyki organiczne. Nie kupiłam od razu całej serii, ale skusiłam się na jeden krem. Pięknie pachnie i ma niesamowitą konsystencję, mam nadzieję, że będzie mi służył! Oczywiście zdam wam pełną relację, pozdrawiam!