8 stycznia 2016 Technologie 0

Kiedy byliśmy mali, w okresie szkoły podstawowej nie potrzebowaliśmy wiele do szczęścia. Wystarczyło wrócić do domu, zjeść obiad, a później oglądać bajki w telewizji, czy pobawić się w piaskownicy lub klockami pewnej znanej duńskiej firmy. Potrzebna nam magura hs11.

Co to jest magura hs11?

rowerOczywiście trzeba było też odrobić lekcje, ale to zawsze mogło poczekać, bo najpierw liczyły się rzeczy przyjemne. Było tak do czasu naszej pierwszej komunii, bo właśnie wtedy dostaliśmy od rodziców nasz pierwszy rower, który nawet nie był czymś co teraz nazywamy rower elektryczny. Teraz rowery elektryczne i rowery focus są coraz bardziej popularne i ma je prawie każdy. Jak byliśmy mali to wystarczyło mieć zwykły rower i mogliśmy zdobywać wszystkie podwórka. Nasz rower wcale nie był zbyt wypasiony po prostu był zawsze zadbany i był bardzo kolorowy no i miał coś co było naszą chlubą, a mianowicie magura hs11, czyli nasz hamulec hydrauliczny dzięki którym możemy czuć się bezpieczni i zjeżdżać z każdej nawet największej górki bez obawiania się o to jak się zatrzymamy, bo magura hs11 nigdy nas nie zawiodła i zapewne nie zawiedzie. Oczywiście do naszego hamulca należy dołożyć rozważną i ostrożną jazdę, bo wypadek najczęściej dzieje się przez naszą głupotę i nasze podejście do czegoś. Dzieciństwo dzisiaj jest całkiem inne i o wiele bardziej skomplikowane. Jak my byliśmy mali to wystarczyło naprawdę niewiele, żeby się czymś zająć i się nie nudzić. Niepotrzebne nam były tablety, smartphone i komputery. Wystarczył rower, czy łopatka i człowiek był zajęty aż do wieczora i trzeba było go siłą z podwórka do domu wołać na obiad lub kolacje.

A teraz dzieci nie znają podstawowych zasad niektórych zabaw i nigdy nie miały możliwości w niektóre zabawy się pobawić. A szkoda, bo niektóre były naprawdę stymulujące i potrafiły zadbać o nasz rozwój. trzeba kupic magura hs11