17 marca 2018 Medycyna 0

 

Czasami każda z nas pragnie zaznać odrobiny luksusu i trochę się upiększyć. Przyznam, że kilka rzeczy mi nie pasowało w moim wyglądzie. Nie mogłam powiedzieć, że jestem idealna, ponieważ moja twarz wymagała drobnej korekty. Przede wszystkim opadały mi policzki i do tego miałam zapchane pory i skóra była bardzo poszarzała.

Zabiegi w salonie kosmetycznym

salon kosmetyczny łódź bałutyChciałam jak najszybciej zrobić coś z moim wyglądem, więc w tym celu musiałam znaleźć najlepszy salon kosmetyczny Łódź Bałuty, ponieważ nie ufałam niesprawdzonym gabinetom. Nie w każdym gabinecie też robią wolumetrię policzków. Takie zabiegu muszą już robić wykwalifikowane kosmetyczki, tak więc sam fakt, że w gabinecie można wykonać taki zabieg, może świadczyć o tym, że salon jest profesjonalny. Jednak zawsze i tak trzeba się upewnić, czytając opinie na różnych forach, lub pytając znajomych. Ja znalazłam idealny salon kosmetyczny, w którym wszystko było tak jak należy i była też szeroka lista zabiegów jakie wykonują. Na początku po prostu doprowadziłyśmy z kosmetyczką moją twarz do porządku poprzez oczyszczanie manualne i algi, później chodziłam na trzy sesje z wykorzystaniem kwasów i peeling kawitacyjny. Podniesienie policzków zaplanowałyśmy dopiero na później i przyznam, że troszkę się denerwowałam, ale moje ”chomiki” tak bardzo mnie denerwowały, że odważyłam się ten zabieg wykonać. I nie żałuję, ponieważ wszystko zostało przeprowadzone tak jak należy.

Teraz, gdy przeszłam już małą odnowę, czuję się o wiele lepiej. Twarz prezentuje się bardzo dobrze i wyglądam dużo młodziej. Moje koleżanki mnie chwalą i pytają, jakich kosmetyków używam, że tak świetnie wyglądam. Szkoda, że kosmetykami nie da się osiągnąć takiego efektu. Jednak dobrze, że są salony kosmetyczne, w których można dokonywać takich zmian.