12 czerwca 2018 Moda 0

Każdego roku, jak tylko zaczyna się lato sukienki w etniczne wzory są hitem sezonu. Nic w tym dziwnego, gdyż są zwiewne, powabne i czarują swoimi kolorami. Stanowią one tzw. „must have” w szafie każdej kobiety. Nigdy nie wychodzą z mody i trudno oderwać od nich wzrok. Ich kolory przyciągają spojrzenia zarówno innych kobiet, jak i mężczyzn. Cechuje je również wygoda, gdyż najczęściej szyte są z lekkich materiałów, jak bawełna satyna, czy jedwab.

Nadszedł czas królowania sukienek we wzory etniczne  

sukienki we wzory etniczneKażdego roku kobiety czekają na lato i upragniony urlop. Letnia moda to czas na szaleństwa. W końcu możemy pozwolić sobie na całkowitą swobodę ubioru, który dają sukienki we wzory etniczne. Styliści i projektanci prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych wzorów i kolorów, tak by każda suknia była piękna, a także niepowtarzalna. To właśnie ta niepowtarzalność cechuje sukienki we wzory etniczne, które bezapelacyjnie królują nie tylko na pokazach mody, ale także na ulicach. Ubiory we wzory etniczne pozwalają na brak stosowania makijażu, który przy upałach nie zawsze jest trwały. Bogate wzornictwo, ekscentryczne i awangardowe kolory, falbany i kwiaty, a nawet motywy zwierzęce jak „panterka” i pióra pozwalają na zyskanie wielu nowych obliczy. Sukienki we wzory etniczne nosimy na każdą okazję. Na spacer, na plażę, na kawę z koleżankami, czy na wymarzoną randkę. Te zaś, które mają stonowane kolory możemy nałożyć nawet do pracy. Musimy tylko pamiętać o umiarze, tak by biuro nie pomyliło nam się z plażą nad morzem. 

Można śmiało wysnuć twierdzenie, że moda na sukienki we wzory etniczne nie przemija. Ich unikatowość i niepowtarzalność zawsze sprawie, że pozwalają one poczuć wolność i swobodę, uwalniając nas z garsonek, czy ołówkowych spódnic i wysokich szpilek. Przez chwilę możemy poczuć się jak prawdziwe hipiski, czy dzieci kwiaty, a nasze sukienki we wzory etniczne będą robić piorunujące wrażenie.