5 marca 2018 Medycyna 0

 

Moje koleżanki już od dłuższego czasu wyglądają dość staro. Ja jakoś tak u siebie nie zauważałam tego upływu czasu,ale to chyba już tak jest, że gdy widzimy się w lustrze na co dzień, to tak tego nie zauważamy. Aż drżałam na myśl o tym, że moje koleżanki mogą widzieć, że ja również nie wyglądam już jak nastolatka.

Iniekcja kwasu hialuronowego

kwas hialuronowy w ŁodziPomyślałam, że mogłabym zacząć odwiedzać kosmetyczkę, póki jeszcze nie jest za późno ik niektóre rzeczy da się skorygować. Ja wybrałam kwas hialuronowy w Łodzi, do wypełniania moich pierwszych zmarszczek. Pomyślałam, że będzie to alternatywą botoksu, na który jeszcze nie byłam zupełnie gotowa. Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry i kosmetyczki i lekarze uważają go za całkowicie bezpieczny. Podobno nawet kwasem się nie powinien nazywać, bo jest bardzo delikatny. Postanowiłam na początek wypełnić moje bruzdy przy nosie i zmarszczki poziome na czole, nazywane kodem kreskowym. Wiele ich nie było, jednak czułam się z nimi bardzo niekomfortowo i postanowiłam się ich pozbyć jak najszybciej. Salon był położony niedaleko centrum i dużo pacjentek czekało w kolejce do różnych specjalistów. Moja pani kosmetyczka zawołała mnie po chwili i przeprowadziła krótki wywiad, zapytała, co chciałabym osiągnąć i czy nie jestem na nic uczulona. Zawsze trzeba przeprowadzić taką diagnozę wstępną. Później wybrała odpowiednią ilość kwasu, a ja już mogłam leżeć i czekać, aż wszystko będzie gotowe.

Wszystko było przeprowadzone komfortowo i bezboleśnie. Niczym się nie denerwowałam, było miło i przyjemnie. Zmiany mogłam podziwiać natychmiastowo. Od razu zauważyłam różnicę i bardzo się sobie spodobałam. Jeśli zauważyłam sporą różnicę, to jednak musiałam mieć już widoczne zmiany, o których mówiłam na początku, ze ich nie dostrzegam, bo się przyzwyczaiłam.