13 stycznia 2017 Handel 0
zabawki edukacyjne dla dzieci

Widziałam dzisiaj bardzo piękną reklamę świąteczną. Generalnie zawsze te reklamy świąteczne w których są pokazywane wszystkie zabawki nie robiły na nie wrażenia. Moja córka, która widziała te reklamy zawsze mówiła co chce dostać i zawsze zmieniała zdanie kiedy w reklamie było pokazywane coś innego.

Zabawki edukacyjne w niskiej cenie

zabawki edukacyjne dla dzieciReklama, którą widziałyśmy w trakcie kolacji była zupełnie inna. Firma. która produkuje zabawki kreatywne dla dzieci zdecydowała się zrobić spora wyprzedaż. Niedrogie zabawki edukacyjne dla dzieci i kreatywne zestawy miały być przecenione o trzydzieści procent. Różnica w cenie miała zostać przekazana na pomoc dla dzieciaków z lokalnego domu dziecka. Reklama była piękna i wzruszająca. Byłam pełna podziwu, ze firma zdecydowała się na taki krok przy tak dużej konkurencji na rynku. Postanowiłam z mężem, że następnego dnia pojedziemy do tej galerii i w sklepie kupimy zabawki dla wszystkich dzieci z naszej rodziny. Zabawki edukacyjne dla 3 latka rzeczywiście były przecenione. Ceny były rożne a zabawek było sporo. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W sklepie było mnóstwo ludzi. Zabawki edukacyjne dla 4 latka także nas interesowały i wybraliśmy zestaw, który na pewno spodoba się naszemu synowi. Ludzie chwalili pomysł sklepu. Nie sądziłam, że tyle osób zdecyduje się skorzystać z takiej akcji charytatywnej. Klienci mogli zaoszczędzić sporo pieniędzy a sklep całą pozostałą kwotę przeznaczał na dom dziecka. Po świętach wszystkie pieniądze zostaną podliczone i zostanie wydane oświadczenie, które będzie dostępne dla każdej zainteresowanej osoby. Uważam, ze to świetny sposób żeby pomóc potrzebującym i trzeba wspierać takie akcje.

Dzieciaki na pewno będą zadowolone z zabawek edukacyjnych i kreatywnych, które dla nich wybraliśmy. Muszę przyznać, ze poszaleliśmy na tych zakupach ale dzieciom trzeba pomagać.