13 maja 2021 Zdrowie i Uroda 0

Uporczywy ból nóg w łydkach a nawet ból w kręgosłupie mogą być spowodowane przez słabe krążenie. Najlepszym sposobem do zredukowania tego problemu są poduszki ortopedyczne pod kolana. Ich anatomiczny kształt i łagodne kształty pozwalają na lekkie uniesienie nóg w czasie leżenia bez zbędnego ucisku.

Kiedy stosować poduszkę ortopedyczną pod kolana?

poduszka ortopedyczna pod kolanaW sytuacji kiedy chcemy odciążyć nasze nogi po całym dniu stojącej lub siedzącej pracy doskonałym pomysłem jest relaks w pozycji leżącej lub półleżącej przy użyciu poduszki ortopedycznej. Jej kształt pozwala na przywrócenie prawidłowego krążenia w nogach, co może pomóc z żylakami czy zapaleniem żył a brak ucisku będzie powodował maksymalną przyjemność podczas relaksu. Podczas leżenia na boku biodro jest utrzymywane w pozycji prostej w stosunku do kręgosłupa, dzięki czemu doskonale sprawdzi się jako dodatek do rehabilitacji. Poduszka ortopedyczna pod kolana skutecznie pomaga w walce z bólem nóg oraz odciąża odcinek lędźwiowy kręgosłupa i miednicę. Poduszki ortopedyczne wykonane są ze sprężystej pianki, wśród których występują modele posiadające memory foam – taki rodzaj pianki reaguje na temperaturę działa, stany zapalne czy ogniska chorobotwórcze. Poduszki z pamięcią kształtu będą więc idealnym wyborem dla osób chcących zwalczać choroby układu krążenia w nogach. Chwila relaksu z poduszką pod kolanami jest świetnym pomysłem dla każdego, niezależnie od wieku, wagi czy poziomu bólu.

Relaks po całym dniu pracy jest bardzo ważny, aby nogi ładnie wyglądały i nie sprawiały bólu. Najlepszym dodatkiem do relaksu są poduszki ortopedyczne pod kolana, które skutecznie redukują ból i pomagają w zwalczaniu chorób układu krążenia. Są doskonałym pomysłem dla każdego kto chce dać chwilę wytchnienia nogom i kręgosłupowi.