4 października 2016 Biznes 0
wideofilmowanie

Jestem Zuzia. Mam dwadzieścia pięć lat. Skończyłam studia i pracuję jako pracownik administracyjny w dużej korporacji. Mieszkam ze współlokatorką w przytulnym mieszkaniu. Z Aśką poznałyśmy się na studiach.

Wideofilmowanie na terenie lublina i robienie zdjęć

wideofilmowanieBardzo się polubiłyśmy i po dwóch miesiącach postanowiłyśmy razem zamieszkać i tak jest do dzisiaj. Oby dwie pochodzimy z mniejszych miejscowości pod Lublinem. Może dlatego tak szybko złapałyśmy ze sobą dobry kontakt. Ani ona ani ja w miejscowości lublin nie miałyśmy rodziny ani żadnych znajomych. Studiowałyśmy fotografie. Ja uwielbiam robić zdjęcia ale nie zdecydowałam się pracować w zawodzie. Zdjęcia robię najbliższym i przyjaciołom ale nie robię ich za pieniądze. Asia założyła firmę po części związaną z tym biznesem. Poza zdjęciami wykonuje wideofilmowanie na terenie lublina. Jej firma działa od roku. Na swoim koncie ma już kilkanaście zleceń. Asia była na kursie i videofilmowanie bardzo jej się spodobało. Postanowiła się tym zająć profesjonalnie. Kamerzysta musi lubić tą pracę. Trzeba poświęcić jej wiele czasu. Videofilmowanie wesela trwa kilka godzin. Trzeba wiedzieć jak to robić, żeby później móc przygotować bardzo dobry film, który będzie pamiątka dla pary. Kamerzysta musi też znać się na nowinkach. Umieć obsługiwać różne programy a także musi lubić ludzi kamerzysta większość czasu jak nie montuje filmików spędza z ludźmi, swoimi klientami. Musi na początku przeprowadzić z nimi rozmowę. Podpytać się jakie mają plany na przykład na film przedślubny na które wiele par się decyduje.

Asia zajmuje się filmowaniem nie tylko ślubów ale także występów tanecznych, koncertów czy meczy. Wszystko zależy jaki klient się zgłosi. Jakie ma wymagania i jak chciałby żeby zlecenie było wykonane. Asia może doradzić i wykonać swoją pracę jak najlepiej.