14 lutego 2020 Zdrowie / Uroda 0

 

Ozdabianie ciała różnorodną biżuterią jest dla kobiet bardzo ważny aspektem, w codziennych stylizacja. Wyraz miłości przy oświadczynach dla wybranki serca, czy złote kolczyki w uchu małej dziewczynki… Od najmłodszych lat jesteśmy zachęcane aby dobrze wyglądać.

Jak wygląda zabieg przekłuwania ciała?

przekłuwanie uszu poznańPiercing jest w modzie od wielu lat. Przekłuwanie ciała, wiąże się z wyzwoleniem oraz kreowaniem własnego wizerunku. W dawnych plemionach etnicznych wykonuje się do tej pory, tunele w uszach. Ma to swoje podłoże w kulturze i obrzędach danego plemienia. U nas, najpopularniejszym zabiegiem jest przekłuwanie uszu poznań. Zabieg ten, najczęściej wykonuje kosmetyczka, która ma do tego odpowiednie przeszkolenie. Najpopularniejszym urządzeniem do zabiegu jest pistolet, w którym instaluje się wybrane przez klientkę kolczyki i jednym ruchem przebija się uszy. Zabieg jest szybki i praktycznie bezbolesny. Wykonuje się go bez znieczulenia, ze względu na ekspresowe tempo i małą inwazyjność. Urządzenie do przekłuwania uszu jest każdorazowo dezynfekowane. Nie ma możliwości aby przy odpowiedniej higienie, zarazić się drobnoustrojami czy wirusami. Koszt zabiegu w zależności od miasta plasuje się na poziomie 80 – 150 zł. Rekonwalescencja nie jest długa, ale uszy mogą być opuchnięte przez kilka pierwszych dni. W zaleceniach, klientki często dowiadują się, że najważniejszym aspektem poprawnego gojenia, jest nie dotykanie pola zabiegowego. Przekłuwanie uszu w mieście poznań, umożliwia wykonanie usługi bezpiecznie, w miłej atmosferze i w cenie promocyjnej.

Większość dziewczynek w wieku przedszkolnym nosi z dumą swoje kolczyki. Lubi je zmieniać, w zależności od nastroju. Wyraża siebie, tak jak osoby noszące tatuaże, czy farbujące włosy na różne kolory. Jeśli czujesz taką potrzebę, zmieniaj się.