12 maja 2020 Medycyna 0

Od dzieciństwa zmagam się z niedowagą. Już jako małe dziecko wysyłana byłam na różnego rodzaju badania oraz przechodziłam przez różnego rodzaju diety, gdyż uważano że nie dojadam i mam zbyt ubogi jadłospis. Niestety wraz z wiekiem moja przypadłość nie minęła i często umawiałam się na porady dietetyczne. 

Pożywny i zdrowy koktajl 

herbalife koktajl odżywczyDietetycy przy moim przypadku rozkładali ręce choć początkowo byli bardzo entuzjastycznie nastawieni. Skrupulatnie przeprowadzali ze mną wywiad aby wychwycić ewentualne błędy żywieniowe. Ja pełna nadziei przyjmowałam kolejne diety. Z przykrością jednak po jakimś czasie musiałam stwierdzić, że dieta nie jest skuteczna i moja waga stoi w miejscu. Dopiero przypadek sprawił, że coś w tej kwestii się zmieniło. Podczas zwykłego spotkania ze znajomą poznałam jej sposób na zbilansowaną dietę. Gdy się spotkałyśmy byłam zadziwiona jej wyglądem, tryskała energią oraz witalnością i zdecydowanie nie wyglądała tak jak kilka lat temu. Poznałyśmy się podczas pobytu w szpitalu, kiedy obie byłyśmy przeraźliwie szczupłe. Ja nadal zmagałam się ze swoim problemem, jednak ona zaokrągliła się i nabrała ładnych kształtów. Koniecznie chciałam dowiedzieć się jak tego dokonała. Stwierdziła, że oprócz tego że trzyma się zbilansowanej diety używa produktów firmy Herbalife. Najbardziej zaś służy jej herbalife koktajl odżywczy, który uzupełnia jej dietę o niezbędne witaminy, minerały, węglowodany, białko i błonnik. Jest prosty i szybki w przygotowaniu, ma wiele wariantów smakowych i może zastąpić śniadanie czy deser. Ma pyszny smak i można go wzbogacić o ulubione owoce dzięki czemu nie ma możliwości żeby się znudził. Jego regularne spożywanie pomaga w utrzymaniu zbilansowanej i zdrowej diety. Zachęcona przez koleżankę sama postanowiłam spróbować. Zakup koktajli w przeliczeniu wychodził mnie o wiele taniej niż częste wizyty w gabinetach dietetycznych.

Po kilku miesiącach stosowania zauważyłam lekki przyrost wagi. Był to dla mnie duży sukces. Oprócz tego czułam się o wiele lepiej, miałam więcej energii i moja cera nabrała promiennego koloru. Koktajl robiłam sobie kilka razy dziennie, gdyż mogłam go za każdym razem urozmaicić innym owocem.