2 września 2017 Handel 0

Z łezką wzruszenia wspominam zeszłe święta Bożego Narodzenia. Nigdy nie zapomnę tak szerokiego uśmiechu mojej dwuletniej córki, gdy zajmowała się rozpakowywaniem prezentów! Pod choinką znalazło się wiele ciekawych rzeczy, które uradowały moją pociechę.

Wśród prezentów nie zabrakło kocyka minky

kocyk minky dla małych dzieciMoja rodzina mnie nie zawiodła – uprzedziłam ich wcześniej, że córa ma już całe mnóstwo zabawek, które są często rozrzucone po całym pokoju. Kolejne zabawki do kolekcji sprawią, że chyba już nie będzie widać spod nich podłogi. Poprosiłam, aby wśród prezentów znalazło się jak najwięcej praktycznych rzeczy. Moja siostra zakupiła więc kocyk minky dla małych dzieci, który znalazła w sklepie internetowym, poleconym jej wcześniej przez koleżankę z pracy. Szczerze powiedziawszy, sama jestem sceptycznie nastawiona do zakupów przez internet – boję się zawsze, że przyślą mi wadliwy towar. W tym wypadku nie było żadnych problemów – kocyk był zgodny z opisem i na żywo wyglądał jeszcze lepiej niż na zdjęciu zamieszczonym na stronie internetowej! Córka, gdy poczuła jego miękkość, od razu się nim otuliła i przez cały wieczór nie chciała się z nim rozstać. Był to naprawdę uroczy widok, dlatego zrobiłam nawet pamiątkowe zdjęcia. Kocyk wybrany przez siostrę był niezwykle wzorzysty – wypełniony uroczymi misiami w różnych kolorach. Córka każdemu z nich nadała nawet imię (a kolejnego dnia robiła to na nowo – tych misiów jest w końcu tak dużo, że nie sposób wszystkich spamiętać!). Cieszę się, że córce spodobał się właśnie ten prezent. Dzięki temu mogę zastąpić jej stary kocyk – kocykiem minky. W ten sposób będę miała mniej rzeczy do prasowania – siostra poinformowała mnie bowiem, że materiał minky nie gniecie się, w związku z czym nie musi być prasowany. To dla mnie duże udogodnienie, gdyż zawsze moja deska do prasowania ugina się pod ciężarem rzeczy.

Podoba mi się to, że kocyk minky ma tak wiele zalet. Jeśli moje koleżanki także będą szukać prezentów dla swoich małych dzieci – na pewno polecę im te kocyki, nie powinno ich zabraknąć pod choinką. Szeroki wybór wzorów (wiele różnych zwierzątek) sprawia, że na pewno uda się trafić w gust dziecka.