26 lipca 2016 Handel 0
lustra na wymiar

Jestem pracownikiem popularnego salonu meblowego położonego w centrum dużego miasta. Codziennie odwiedzają nas setki, jeśli nie tysiące klientów. Większość z nich to grzeczni, kulturalni ludzie, jednak niestety zdarzają się także przypadki beznadziejne.

Warszawskie lustra na wymiar w sklepie

lustra na wymiarChciałabym opisać kilka wyjątkowo irytujących historii, które przytrafiły mi się w pracy w ostatnim czasie.Wtorek, kilka minut po godzinie otwarcia. Pan wpada do salonu, jak gdyby goniło go coś naprawdę groźnego i od drzwi zaczyna krzyczeć na mnie i koleżankę siedzącą obok. Z chaosu jego wrzasków udało nam się wychwycić jedynie, że jesteśmy bandytami, oszustami, oraz że pan za chwilę zgłosi sprawę na policję. Poczekałam spokojnie na wystąpienie u pana zadyszki spowodowanej niecodziennie intensywną wentylacją płuc i wykorzystując sekundy ciszy zapytałam, co takiego się wydarzyło. Okazało się, że przedwczoraj pan kupił u nas szafkę ze szkła hartowanego, które przecież z definicji miało pod żadnym pozorem nie pękać, jednak pękło, gdy pan zamachnął się na nie kulą do kręgli. Zabudowy szklane, czyli szkło hartowane na wymiar, droga rzecz. Zdumiona zapytałam, dlaczego właściwie to zrobił. Naburmuszył się i stwierdził, że to nie moja sprawa, jak testuje swoje zakupy, ale pieniądze od oszustów odzyska na pewno, po czym wyszedł informując nas, że właśnie udaje się na posterunek policji, a ja i koleżanka jeszcze długo nie mogłyśmy opanować napadu śmiechu, który u nas wywołał. Kolejna pani szukała u nas lustra na wymiar warszawa. Upatrzyła sobie jednak płytkę lacobel i za żadne skarby nie dawała sobie wytłumaczyć, że to nie lusterko. Do tej pory się zastanawiam, jak radzi sobie teraz z porannym makijażem. Innym razem młody chłopak postanowił zakupić drzwi szklane do kabiny prysznicowej. Do tej pory nie rozumiem sensu wybierana takich, które były całkowicie przeźroczyste.

Widocznie jednak jeszcze wielu rzeczy na temat ludzi nie wiem, mimo, iż pracuję w tej branży już kilka ładnych lat. Młoda jeszcze jestem, więc moi klienci prawdopodobnie jeszcze wiele razy zdołają mnie zaskoczyć.