7 kwietnia 2017 Usługi 0

 

Od miesiąca szukam pracy. Moja koleżanka zaraz po studiach zatrudniła się w bardzo znanym biurze projektowym. Powiedziała mi, że jak tylko dowie się o jakimś wolnym stanowisku u siebie w firmie to od razu da mi znać. Dzisiaj z rana do mnie dzwoniła i powiedziała, ze w jej firmie szukają recepcjonistki.

Dostałam pracę w biurze projektowym

biuro projektów WrocławByłam bardzo wdzięczna Kasi, że o mnie pomyślała. Ona zawsze sobie dobrze radziła w swojej pracy. Kasia zawsze była bardzo obrotna i szybko udawało się jej osiągać założone cele. Biuro projektowe Wrocław jest bardzo znane i cenione przez klientów i specjalistów. Koleżanka często opowiadała mi o swojej pracy i wiem, ze firma ma wiele zleceń. Ja jako recepcjonistka będę odpowiedzialna za obsługę klientów, którzy pojawią się w firmie a także za kontakt telefoniczny z klientami. Kasia powiedziała już o mnie swojemu szefowi i mam dzisiaj około godziny dwunastej podjechać do firmy. Nie sądziłam, że uda się jej tak szybko załatwić dla mnie spotkanie. Wiem, że biuro projektowe oferuje swoim pracownikom bardzo dobre warunki finansowe więc na pewno bardzo wiele osób chciałoby się tam zatrudnić. Postanowiłam przed wyjściem z domu przeczytać sobie o firmie, żebym wiedziała jakie projekty firma wykonuje. Wiem, że znajomość branży jest bardzo istotna. Może jako recepcjonistka będę musiała udzielać jakiś informacji potencjalnym klientom. Wolę się na wszystko przygotować. Rozmowa odbywała się w pokoju właściciela firmy.

Właściciel zrobił na mnie dobre wrażenie. Był bardzo miły i uprzejmy. Powiedział mi na czym będzie polegała moja praca. opowiedział mi o swoim biurze projektowym. Już wiem z jakimi klientami firma współpracuje. Bardzo się ucieszyłam jak dowiedziałam się, że zostałam przyjęta. Moje obowiązki zaczynam od przyszłego tygodnia.