30 września 2021 Sport i rekreacja 0

Każdy z nas powinien brać witaminy. Oczywiście w aptekach jest ich mnóstwo do wyboru. Wiadomo niektórzy powiedzą, ale po co mi jeszcze faszerować się jakimiś witaminami ja jem owoce, warzywa, zdrowo się odżywiam itp. To jest suplement nie zawsze w równych wartościach jesteśmy w stanie swojemu organizmowi dać wszystko to co powinniśmy.

Zalety stosowania sumplementów jako witamin

suplementy witaminowe biotech usa omega 3Witaminy to mogłoby się zdawać, że to podstawa. Nawet jeśli zdrowo żyjemy powinniśmy brać suplementy witaminowe biotech usa omega 3, gdyż jest to wysokiej jakości witamina jedyna zawierająca takie wartości egzogennych kwasów tłuszczowych uzyskanych z rybiego i oleju. Każdy lekarz szczególnie w porach wiosennych, jesiennych czy zimowych, ale nawet latem zalecane jest branie suplementu, który zawiera omega 3. Jest to suplement, który poprawia funkcjonowanie nie tylko naszego organizmu, ale również mózgu, kości i układu nerwowego jak i wielu innych naszych narządów. Wszystko dzięki temu wyciągowi z oleju ryb. Nie każdy lubi ryby a nawet jak lubi to jak wiemy są to drogie produkty. Poza tym, żeby tych prawdziwych olejów było naprawde wiele najlepiej byłoby świeże ryby jeść, a tak to mogą marynarze. W sklepach owszem mamy dostępne świeże ryby, ale nie w każdym sklepie one są dostępne, a jechać po świeżą naprawdę rybę ciężko pojechać specjalnie na przykład: na drugi koniec miasta. Oczywiście w miarę możliwości jemy sporo różnych warzyw i owoców, ale taki dodatek w postaci omega 3 na pewno nam pomoże, ale nie zaszkodzi jeśli oczywiście nie przesadzimy z dawkami. Wszystko musi mieścić się w normach. Dlatego warto skonsultować to z lekarzem.

Jak wspomnieliśmy wyżej suplementy to coś co ma nasz organizm wspierać dodatkowo. Kiedy jemy warzywa i owoce to dobrze, nawet bardzo, ale nie codziennie te witaminy uzupełniamy we wszystkie składniki jakie powinniśmy i takie suplementy chociażby jak omega 3 są niezbędne, a rzadko o nich pamiętamy. Dlatego dobrze je stosować dla naszego zdrowia.