29 kwietnia 2021 Usługi 0

Dekoracje to nieodzowny element każdej sali, na której odbywają się różnego rodzaju uroczystości. Dopasowywane są do klimatu imprezy oraz indywidualnych preferencji. Warto udekorować salę zielonymi roślinami i pięknymi kwiatami, ponieważ można uzyskać niesamowity efekt. Powoli odchodzi się od sztucznych ozdób na rzecz kwiatów.

Kwiatowa dekoracja strzałem w dziesiątkę

dekoracja sali weselnej KatowiceJakiś czas temu byłam na weselu koleżanki i byłam pod ogromnym wrażeniem wystroju jej sali weselnej. Sala ta była pełna roślin oraz kwiatów, które tworzyły wspaniałą, harmonijną kompozycję. Kiedy organizowałam imprezę rocznicową rodziców na myśl przyszła mi wspaniała dekoracja sali weselnej Katowice to miasto, w którym działa pracownia florystyczna wynajęta przez koleżankę. Dekoracją sali, na której miała odbyć się impreza rodziców, zajmowała się florystka oraz dekoratorka wnętrz. Na sali stworzono piękny tropikalny klimat, ponieważ rodzice uwielbiają tropikalną roślinność, a nawet sami taką posiadają w swoim ogrodzie zimowym. Całość wystroju wnętrze była niezwykle spójna i harmonijna. Wszystko do siebie idealnie pasowało. Do udekorowania sali wybrano kwiaty, które pasuję do wybranego stylu, a co ważne nie emitują mocnego zapachu. Zbyt intensywne zapachy kwiatów mogą być uciążliwe, zwłaszcza jeśli przebywa się w ich otoczeniu długi czas. Wszyscy goście byli pod wrażeniem pięknie udekorowanej sali.

Jeśli jest się organizatorem uroczystości, która odbywać się będzie na sali warto urozmaicić dekoracje roślinnością. Z racji dużych rozmiarów sal można stworzyć wspaniałe kompozycje kwiatowe, które stworzą we wnętrzu niezapomniany klimat, a goście będą pod wrażeniem. Warto skorzystać z usług profesjonalnej florystki, która idealnie dopasuje kwiaty do okoliczności i gustu.