21 lutego 2018 Informatyka 0

Mieszkam w moim rodzinnym mieście, w Bydgoszczy. Ostatnio, mój komputer niestety został uszkodzony, kiedy niosłem go do mieszkania mojego znajomego, upadł mi i nie chciał się włączyć. Z racji tego, iż nie znam się za bardzo na komputerach, postanowiłem zadzwonić do serwisu.

Naprawa laptopa w serwisie w Bydgoszczy

serwis laptopów bydgoszczPo zatelefonowaniu do jednego z serwisów znajdujących się niedaleko mnie, mogłem wytłumaczyć mój problem. Niestety, przez telefon nie da się za bardzo zdiagnozować problemu, dlatego musiałem przynieść laptopa do serwisu i czekać na jego naprawdę. Cieszę się, że blisko mnie jest serwis laptopów Bydgoszcz jest dużym miastem, a niestety nie posiadam auta, więc zabranie tego uszkodzonego laptopa w dalsze miejsce byłoby problematyczne. Po zaniesieniu laptopa, podałem tylko swój numer telefoniczny i wróciłem do domu. Już na drugi dzień odezwał się do mnie ktoś z serwisu z wiadomością, że problem został już rozwiązany. W tak szybkim czasie został naprawiony mój laptop. Okazało się, że po rozkręceniu laptopa, można było zauważyć kilka uszkodzonych kabli, które po naprawie pozwoliły na uruchomienie się sprzętu. Bardzo się ucieszyłem z tej wiadomości, ponieważ na tym laptopie jest wiele ważnych dla mnie plików. Zdjęć z przeszłości czy nawet dokumentów do mojej pracy. Cała usługa nie kosztowała wiele pieniędzy, a czas w jakim problem został rozwiązany to tylko jeden dzień. Jestem pewny, że w przyszłości, jeżeli kiedykolwiek będę miał jeszcze jakiś problem ze swoim laptopem, zaniosę go właśnie do tego miejsca.

Nie spodziewałem się, że serwisowi uda się uratować mojego laptopa po tak gwałtownym i silnym upadku. Jednakże, udało się to bez najmniejszych problemów. Nic dziwnego, w serwisie pracują sami fachowcy. Ten serwis jest polecany przeze mnie wielu moim znajomym, którzy również zadowoleni są z naprawy komputerów.