6 lutego 2017 Rozrywka 0
foto budka

Każdy rodzic chce by przyjęcie urodzinowe, które urządza swojemu dziecku było dla niego niezwykłym przeżyciem. W dzisiejszych czasach zorganizowanie takiego przyjęcia nie jest szczególnie trudne, obecnie na rynku działa wiele firm zajmujących się profesjonalnie urządzenie zabaw i przyjęć dla najmłodszy.

Foto budka jest fajna

foto budkaMinusem takiego rozwiązania jest jednak to, ze jego cena jest dość wysoka. Jeżeli jednak wykażemy nieco chęci i włożymy w to trochę pracy samodzielnie też możemy zapewnić dziecku ciekawe atrakcje i zorganizować niezapomnienie przyjęcie. Oto kilka podpowiedzi o czym warto pomyśleć organizując przyjecie dla dziecka. Można by tu pomyśleć o takim rozwiązaniu jak fotobudka. Jej wynajęcie zwłaszcza w dużych ośrodkach miejskich jak Warszawa czy Szczecin nie jest zbyt drogie. Jeżeli jednak cena jaką mamy zapłacić za takie rozwiązanie jakim jest profesjonalna fotobudka jest zbyt wysoka, taką foto budkę można zrobić samodzielnie. Domowa foto budka mobilna z Warszawy może być równie fajna co ta profesjonalna. Ararat fotograficzny, odpowiednie miejsce przesłonione materiałem, kilka ciekawych akcesoriów w postaci, sztucznych włosów, kapeluszy i wąsów i na pewno zabawa będzie równie dobra. Innym ciekawym pomysłem jeżeli chodzi o uatrakcyjnienie przyjęcia dla dziecka jest pokaz iluzji. Wynajęcie iluzjonisty czy magika nie jest szczególnie trudna, anie kosztowne, a na pewno przypadnie to do gustu naszym małym gościom. Można tutaj także pomyśleć o zapewnieniu jakichś ciekawych zabaw, jak np. wypełnienie pokoju balonami – efekt podobny do tak lubianych przez dzieci basenów chińskich.

Przedstawione powyżej rozwiązania na pewno przypadną do gustu dzieciom,a dodatkowo ich cena jest względnie przystępna, dzięki czemu nasze przyjęcie nie będzie aż tak kosztowne