9 października 2017 Informatyka 0

Mimo tego, że nasza firma była bardzo dobrze rozbudowana oraz uchodziła za korporację, to żaden z naszych pracowników, a w szczególności osoby zatrudnione w dziale informatycznym nie były w stanie zaktualizować odpowiednio naszej strony internetowej.

Firma wybrana do stworzenia strony

tworzenie stron www olsztyn

Postanowiliśmy w drodze konkursu wybrać parę firm, które będą odpowiedzialne za systematyczne tworzenie strony internetowej oraz jej aktualizowanie w zależności od tego, jakie potrzeby będziemy mieli. Nasza branża była na tyle wymagająca, że dobrze by było, gdybyśmy codziennie wrzucali inną aktualizację na naszą stronę internetową, jednakże to co posiadamy obecnie nie pozwala praktycznie na dodawanie nowych rzeczy. Postanowiliśmy przesiąść się na inną platformę, jednakże do tego potrzebowaliśmy doświadczonego pracownika, czy też agencji reklamowej, która tworzy strony internetowe i na pewno pomoże nam w tej kwestii. Strony internetowe, które firmy posiadały w swoim portfolio przede wszystkim były bardzo estetycznie wykonane i sprawiały, że przyjemnością było poruszanie się po nich oraz wyszukiwanie różnorodnych informacji. Jak tylko otrzymaliśmy pierwszą gotową wersję razem z szefem usiedliśmy do komputera oraz wpisaliśmy odpowiedni adres naszej nowej strony internetowej w wyszukiwarkę. Tworzenie stron www olsztyn zostawiliśmy specjalistom. Od razu pojawił nam się przed oczami ostateczny projekt graficzny, który na pewno był na tyle dobrze zaprojektowany, że każdy z klientów się w nim odnajdzie.

O użyteczności stron internetowych również za wiele nie widzieliśmy, jednakże z każdym pytaniem mogliśmy udać się do wybranej przez nas firmy, aby ta mogła nam dokładnie wyjaśnić, dlaczego wybrali takie rozwiązanie, a nie inne i co można jeszcze poprawić, aby strona wyglądała jeszcze lepiej.