16 czerwca 2018 Usługi 0

Od momentu zaręczyn rozpoczynają się gorączkowe przygotowywania do ślubu i wesela. Przyszli małżonkowie muszą znaleźć odpowiednią salę, zespół weselny, ustalić menu serwowanych potraw i zapewnić wszelkie atrakcje weselnikom. Na dobrym weselu nie może zabraknąć jedzenia i picia. 

Jakie dania cateringowe są najlepsze? 

catering na weseleMłodej parze zależy na tym, aby wszyscy goście dobrze się bawili i miło wspominali ich wielki dzień. Potrawy serwowane w trakcie wesela powinny być dopasowane do pory roku, oraz do okazji. Najważniejszym punktem jest oczywiście tort, który bez wątpienia wszyscy zapamiętają. Catering na wesele to komplet przystawek, dań głównych, deserów i przekąsek. Dania, które są najczęściej serwowane na weselu to tradycyjny rosół, boeuf stroganoff, lody waniliowe, czy krokiety z barszczem czerwonym. Z cateringu możemy także zamówić tort, który może być w formie dużego prostokąta, albo okrągły, piętrowy z fantazyjnymi dekoracjami. Na weselach popularnym rozwiązaniem są szwedzkie stoły, na których przez całe wesele znajdują się wędliny, sery, sałatki i lekkie przekąski, z których każdy weselnik może do woli korzystać w trakcie wesela. Menu cateringu powinno być tak dobrane, aby smakowało dorosłym, ale także dzieciom, których zawsze jest dużo na takiej uroczystości. Aby mieć pewność co do jakości serwowanych dań, musimy ich spróbować i zdecydować jakie wybrać zanim podpiszemy umowę z konkretną firma cateringową. W dniu ślubu nie ma miejsca na błędy, dlatego wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. 

Dobrą firmę cateringową znajdziemy w internecie na stronach poświęconych organizacji ślubów. Jeżeli nie możemy się zdecydować na konkretne dania, to możemy się zdać na opinie innych osób, które wesele maja już za sobą, albo na wiedzę osób zatrudnionych w cateringu.