19 sierpnia 2021 Handel 0

Waporyzacja to proces polegający na odparowaniu składników aktywnych z ziół oraz ich koncentratów. W praktyce jednak, waporyzatory, służą pozyskiwaniu składników czynnych z produktów zawierających CBD, ze szczególnym uwzględnieniem legalnej marihuany.

Ceny waporyzatorów w sklepach online

waporyzatory cenaW legalnej marihuanie znajduje się nie tylko dobroczynnie i wszechstronnie działający CBD, ale także terpeny, flawonoidy i fitokannabinoidy, które mają na nasz organizm bardzo pozytywne działanie. Niestety, podczas palenia, większość składników aktywnych, ulatuje bezpowrotnie z dymem, albowiem temperatura w tym procesie, jest dla suszu roślinnego zbyt wysoka. Szacuje się, że podczas spalania marihuany aż 40% z nich zostaje utracona, w przeciwieństwie do waporyzacji, gdzie strata w materiale roślinnym wynosi nie więcej niż 5%. Jeżeli zainteresowały nas waporyzatory cena takich urządzeń zależy od ich jakości. Toteż trzeba wiedzieć, że do wyboru mamy urządzenia stacjonarne oraz przenośne. O ile pierwsze można, w całokształcie, uznać za lepsze urządzenia, to i tak wersje przenośne cieszą się wśród vaperów, znacznie większą popularnością. Jest tak, ponieważ urządzenia stacjonarne można użytkować tylko tam, gdzie jest dostęp do gniazdka elektrycznego, a ich ceny, w przypadku najlepszych modeli, zaczynają się od ponad tysiąca złotych. Natomiast wysokiej jakości waporyzator przenośny można zakupić już za nie więcej niż 800 złotych.

Wysokiej jakości waporyzatory przenośne podgrzewają susz już w kilkanaście sekund, dzięki czemu można z nich korzystać w dowolnej chwili. Warto dodać, że są to urządzenia kompaktowe, które z łatwością zmieszczą się w kieszeni kurtki lub spodni, a przy tym lekkie i bezpieczne, gdyż wyposażone w system automatycznego wyłączania.