23 września 2017 Dom 0

U nas w rodzinie o wydatkach decydujemy wspólnie. Czasami żona wyda pieniądze bez uzgodnienia tego ze mną, ale zarabiam sporo i mi to zbytnio nie przeszkadza. Ostatnio jednak pojawiła się całkiem ciekawa koncepcja, którą chciałem koniecznie zrealizować.

Moje wrażenia z suchej sauny

domowa sauna sucha - cenaOstatnio coraz więcej znajomych decyduje się na saunę w domu. Nie wiedziałem, że jest taka możliwość i zacząłem się bardziej przysłuchiwać dyskusjom na ten temat. Sprzedawana jest domowa sauna sucha – cena jej zaś jest atrakcyjna i dostępna na moją kieszeń. Wiedziałem, że bez żadnych wyrzeczeń możemy sobie pozwolić na taki wydatek. Żona na pewno nie będzie miała nic przeciwko, ponieważ często korzysta na siłowni z sauny, która tam jest dostępna. Jak będzie miała własną to na pewno będzie bardzo zadowolona. W domu jej opowiedziałem o swojej koncepcji, która początkowo nie wywarła na niej takiego wrażenia jak się spodziewałem. Kiedy jednak dowiedziała się w jakiej cenie można nabyć taką saunę suchą to jej mina zmieniła się od razu. Uznała, że takiej inwestycji potrzebujemy, ponieważ w znacznym stopniu poprawni ona komfort naszego życia. Teraz muszę znaleźć taką saunę i zamówić montaż, bo sam to tego na pewno nie dam rady zrobić. Pogadałem z Januszem i dał mi namiary na firmę, w której zakupiłem domową saunę. Oglądałem kilka produktów, ale ta najbardziej mi odpowiadała. Marysia też jest zadowolona z mojego wyboru. Pracownik tej firmy zamontował u nas w domu saunę, z której możemy się teraz cieszyć codziennie.

Teściowie jak nas odwiedzili to byli pod wrażeniem. Oni także chcieliby mieć taką saunę u siebie i zastawiają się nad inwestycją. Niebawem będą mieli rocznicę ślubu i rozważamy z żoną, ażeby właśnie zrobić im prezent w postaci domowej sauny.