25 września 2016 Rozrywka 0
restauracja

Moi znajomi kupili sobie działkę za miastem, i postanowili to uczcić. Nie były im potrzebne żadne sale konferencyjne na wynajem, bo wszystko można było zrobić na miejscu. Tutaj na działce była taka sala weselna, zaraz obok ich domku, i to tam będziemy się bawić w ten weekend.

Restauracja – dobry wybór?

restauracjaNa jakiś czas pożegnamy trójmiasto i ulubiony Gdańsk, bo ich działka znajduje się pod miastem. Chcieli jakiegoś spokojnego miejsca w ciszy, bo mieszkanie w bloku ich przytłaczało. Tak, to zawsze mogą sobie tam jechać i się trochę zrelaksować. Tak się cieszyli, że chcieli podzielić się z innymi tym szczęściem, i stąd pomysł na imprezę. Pojechaliśmy tam o wiele wcześniej, aby pomóc im trochę w przygotowaniach. Ucieszyli się, bo akurat przyjechał katering i musieli wszystko porozkładać. Tak ładnie to pachniało, że aż bałam się, że się rzucę na to wszystko i zjem od razu. Musiałam jednak powstrzymać moje dzikie żądze i się opanować. Dzielnie pomagałam, i zastanawiałam się, jaka tania i dobra restauracja gdańsk to musiała być, bo tak pachniało przyprawami, jak nigdzie indziej. Znajoma mówiła, że jedzenia starczy dla wszystkich, i spokojnie mogę się czymś poczęstować od razu. Opowiedziała, że ta restauracja należy do jej cioci, która dołożyła wszelkich starań, aby wszystkim smakowało. To dlatego tak mi to wszystko pachniało. Muszę wziąć od niej namiary do tej ciotki, na pewno się do niej wybiorę czasem na jakieś jedzonko. Jak już wszystko porozkładaliśmy, to akurat zaczęli się zjeżdżać pierwsi goście. Impreza była przednia, muzyka była dobrana pod nasz wiek, więc wszystkie hity były nam dobrze znane.

W przerwie od zabawy, poszliśmy obejrzeć ten ich domek z działką, który zrobił na wszystkich ogromne wrażenie. Był skromny, ale bardzo ładny. Cieszę się, że znaleźli coś dla siebie.