19 lipca 2021 Motoryzacja 0

Korzystając ze swojego samochodu osobowego istnieje duże prawdopodobieństwo na to, że będziemy kiedyś uczestnikami kolizji drogowej. W przypadku nawet niegroźnej kolizji drogowej bardzo często nasz pojazd nie będzie zdatny do dalszej jazdy i wówczas będziemy musieli wezwać lawetę. Ile zatem kosztuje taka usługa holowania pojazdu na terenie Szczecina?

Skorzystanie z taniego holowania w Szczecinie

tanie holowanie szczecinBędąc uczestnikiem kolizji drogowej bardzo często nie obejdzie się bez wezwania fachowej pomocy. Najczęściej będziemy musieli wówczas skorzystać z holowania, a nasz pojazd zostanie następny odwieziony do profesjonalnego zakładu mechanicznego. Jak zatem możemy skorzystać z takiej pomocy drogowej na terenie Szczecina? Jeśli potrzebne nam jest tanie holowanie Szczecin posiada na swoim terenie specjalizujące się w tym firmy. Profesjonalne firmy zajmujące się takim holowaniem mają od tego odpowiednie pojazdy oraz doświadczonych pracowników. W celu wezwania takiej pomocy drogowej trzeba jedynie po nią zadzwonić, a w biurze szybko przyjmą nasze zgłoszenie. Musimy jednak pamiętać o tym, że zawsze powinniśmy w swoim samochodzie mieć zapisany numer telefonu do takiej fachowej firmy zajmującej się holowaniem. Ile zatem będzie nas kosztowała taka usługa holowania na terenie Szczecina? Koszt związany z holowaniem na terenie Szczecina to wydatek w okolicy kilkuset złotych. Kwotą wyjściową za taką usługę jest z reguły sto złotych.

Najtaniej holowanie naszego pojazdu wyjdzie nas na terenie samego Szczecina. W przypadku jeśli nasz pojazd będzie się znajdował poza miastem, to wówczas musimy się przygotować na dodatkową opłatę. Z reguły taka opłata jest naliczana za jeden kilometr trasy. Wyższa opłata może nas również czekać, gdy wezwiemy pomoc w nocy.