16 lutego 2019 Usługi 0

 

Koszt jednego grillowania jest dość trudny do oszacowania, ponieważ wiele czynników wpływa na to, ile gazu zużyjemy. Wpływ na to może mieć również temperatura zewnętrzna oraz wielkość grilla, a także przygotowywane potrawy, które grillujemy. Wpływ na koszty grillowania może mieć również sama cena gazu.

Kiedy wymienić butlę w grillu gazowym?

grille gazowe broil king monarchKiedy zakopujemy grilla gazowego, to musimy pamiętać o tym, że co pewien okres czasu będziemy musieli wymieniać butle z gazem. Najczęściej jedna butla wystarcza nam na około 40 godzin grillowania, więc tylko od nas zależy czy wykorzystamy całą butlę w ciągu miesiąca, czy być może będziemy grillować tylko kilka razy w roku i butla starczy nam na bardzo długi okres. Grille gazowe Broil King Monarch są tak oszczędne, ponieważ mają niesamowitą konstrukcję i izolowane piekarniki. Piekarniki zamykane są specjalnym dnem od dołu, a cały system posiada palniki z otworami po obu stronach i ciężkie żeliwne oraz dwustronne ruszty, które nagrzewają się szybko i długo utrzymują temperaturę. Dzięki temu, że grille gazowe bardzo dobrze trzymają temperaturę, to ograniczamy wtedy zużycie gazu. Kiedy wybierzemy nowoczesny grill gazowy Broil King, to mamy również pewność serwisu oraz gwarancji. Taki grill stanie się dla nas niezawodną maszyną do przygotowywania pieczonych posiłków. Grille gazowe Broil King posiadają bardzo długi okres gwarancji, ponieważ wykonane są z bardzo nowoczesnych materiałów.

Producent zapewnia nam użytkowanie takiego grilla przez kilkanaście lat i zawsze mamy wysokiej klasy serwis do swojej pomocy, aby wymienić części zamienne takie jak palniki czy aromatyzery. Oczywiście, kiedy pierwszy raz w życiu zakopujemy takiej klasy jest sprzęt do grillowania, to warto poprosić o pomoc pracownika który pomoże wybrać najlepszy grill.