30 czerwca 2020 Moda 0

 

Panie mające nieco większy rozmiar od standardowego 36 lub 38 często mają problem z zakupem stylowej i modnej odzieży. Wiele dostępnych na polskim rynku marek oferuje swoim klientom odzież do rozmiaru 42 lub 44. Na szczęście powoli się to zmienia i w odpowiedni na oczekiwania klientek powstaje coraz więcej linii odzieżowych plus size lub sklepów ze specjalnie dedykowaną odzieżą. 

Wybór pięknych sukien plus size

suknie plus sizePanie w rozmiarach plus size mają często niemały problem związany z doborem sukienki wizytowej. Te dostępne w sieciowych sklepach odzieżowych niestety często nie pasują na Panie w większych rozmiarach. Na szczęście, coraz więcej marek odzieżowych wychodzi frontem do klienta i oferuje sukienki również w rozmiarach powyżej 44. Wśród oferty sukienek w większych rozmiarach znajdziemy te w różnych krojach, fasonach, kolorach i długościach. Możemy więc z powodzeniem dobrać taką, która będzie podkreślała atuty naszej sylwetki i lekko maskować niedoskonałości. Takie suknie plus size powinny być idealnie dopasowane do typu naszej sylwetki oraz typu naszej urody. Warto wybierać te z kopertowym dekoltem lub te podkreślające talię. Takie sukienki idealnie wysmuklą optycznie sylwetkę i nadadzą jej lekkości. Jeśli możemy pochwalić się zgrabnymi nogami warto postawić na nieco krótsze sukienki. Przykują wzrok do naszych atutów. Jeśli zależy nam na wyszczupleniu optycznie sylwetki postawmy na te w nieco ciemniejszych kolorach lub te ozdobione pionowymi wzorami.

Wybór sukienek wiecorowych dla Pań w większym rozmiarz ejest obecnie coraz większy. Wśród oferty sklepów znajdziemy sukienki w różnych rodzajach, kolorach, długościach i charakterach. Wybierajmy te dodające nam lekkości i optycznie nas wyszczuplające. Podkreślimy nasze atuty i maskuje niedoskonałości sylwetki.