29 września 2016 Usługi 0
balustrady

Pracuję w hurtowni od jedenastu lat. Mam na imię Grzegorz Królik. Hurtownia mieści się w miejscowości Warszawa. Bardzo lubię moją pracę. Jest spokojna, klienci są mili. Polecam nasze usługi spawalnicze, przekazuję informację na ich temat tak samo jak usługi ślusarskie.

Balustrady i inne ciekawe okazje z przeceny

balustrady

Informuje ile wynosi cena na usługi ślusarskie i w jakich godzinach można do nas dzwonić żeby uzyskać pomoc. Usługi te zostały wprowadzone dwa miesiące temu bo dużo ludzi pytało się przy okazji rożnych rozmów czy kogoś nie znamy, czy nie możemy kogoś polecić. Stwierdziliśmy żeby nawiązać dodatkową współpracę z dwoma bardzo dobrymi, sprawdzonymi specjalistami w tych dziedzinach. Zajmują się oni szeroką dziedziną, którą będzie łączyła ogrodzenia i tanie balustrady Warszawa. Dzięki tym usługom mamy nawet jeszcze większy ruch w naszej hurtowni bo panowie, którzy wykonują jakąś usługę zostawiają swoje wizytówki na których jest oczywiści informacja o naszej hurtowni. Nasza strona internetowa, adres i telefon. Ja dostałem od szefa polecenie przygotowania zimowej wyprzedaży. Miałem przygotować ulotki i gazetki dla naszych klientów z informacjami o rabatach i promocjach. Bramy wjazdowe i garażowe, które mamy od najlepszych producentów ceny na te sprzęty zostały obniżone o dwadzieścia procent. To byłą bardzo duża obniżka ale nasza hurtownia ma takie dobre warunki z tym producentem wynegocjowane, że pomimo tej obniżki i tak na tym zarobimy. Automatyka do bram czyli napęd, który sprowadzamy z zagranicy zostanie sprzedany dziesięć procent taniej. Dodatkowo zostanie doliczony rabat przy montażu jeżeli klient zdecyduje się skorzystać z pomocy naszego pracownika.

Balustrady również znalazły się na wyprzedaży. Tu obniżka była niewielka, wynosiła pięć procent. Jednak cena za dany rodzaj wyposażenia, który mamy w sprzedaż jest nieduży a my też musimy na czymś zarobić.