8 listopada 2020 Turystyka Turystyka i relaks 0

W tym roku postanowiłam wyjechać ze swoimi dziećmi na wakacje do Mikołajek. Moje dzieci jeszcze nigdy nie widziały prawdziwego, polskiego jeziora. Ostatnio wysłałam je na lekcje pływania, dlatego to była świetna okazja do tego, żeby sprawdziły czego się nauczyły. Teraz musiałam jeszcze tylko znaleźć odpowiednie miejsce na nocleg w tej okolicy.

Udało mi się znaleźć miejsce na nocleg z atrakcjami

noclegi z atrakcjami mikołajki

Zależało mi na tym, aby w hotelu lub pensjonacie do którego się wyrobię znajdowały się atrakcje dla dzieci. Nie chciałam cały tydzień spędzić nad jeziorem, bo byłam pewna, że szybko znudziłoby to dzieci. Pozostało mi tylko znaleźć komfortowe noclegi z atrakcjami Mikołajki, jako jedna z miejscowości turystycznych na Mazurach miały na swojej mapie, wiele miejsc noclegowych. Dosyć szybko udało mi się znaleźć hotel, który spełniał moje oczekiwania. Można tam nawet było zatrudnić animatorkę, która zajęłaby się dziećmi, podczas gdy rodzice mogli odpocząć w hotelowym SPA lub restauracji. Na terenie hotelu znajdował się także duży plac zabaw, który zimą był kryty, dlatego bez względu na to, czy wybierało się z dzieckiem nad jezioro zimą czy latem mogło ono spędzić tam bardzo miłe chwile. Hotel oferował także wycieczki po okolicy, dla dzieci w różnych grupach wiekowych i dla dorosłych. Wyglądało to naprawdę bardzo zachęcająco i interesująco.

Zdecydowałam się skorzystać z tego miejsca na nocleg. Tym bardziej, że cena za dobę była tam bardzo niska. Obecnie była także promocja, że przy noclegu dłuższym niż pięć dni mogę skorzystać ze śniadań serwowanych do hotelowego pokoju za pół ceny. Już wkrótce przekonałam, że to jest bardzo dobre miejsce na nocleg w Mikołajkach. Najważniejsze było dla mnie to, że hotel znajduje się w cichej i spokojnej okolicy.