22 czerwca 2018 Fotografia i film 0

W końcu się zdecydowaliśmy na wesele, ślub oraz wszelkie inne uroczystości pomiędzy, na przykład sesja zdjęciowa narzeczeńska zaraz przed wydarzeniem. Moja przyszła żona z racji tego, że pracowała przez jakiś czas w branży fotograficznej wiedziała mniej więcej, do jakich fotografów się odezwać, aby zamówić takie ładne zdjęcia ślubne.

Zdjęcia ze ślubu i z wesela

sesja ślubna w plenerze RzeszówŚlub i wesele – oba te wydarzenia zamierzaliśmy zapamiętać jak najlepiej i faktycznie nie ma innej możliwości, niż albo właśnie przy pomocy zdjęć, albo specjalnie przygotowanych filmów. Zarówno statyczne, jak i dynamiczne materiały wymagają jednak odpowiednich środków oraz czasu, aby wszystko dokładnie zaplanować i wskazać specjaliście, na czym nam najbardziej zależało. Moja przyszła żona więc przejęła stery i wybrała coś jak sesja ślubna w plenerze Rzeszów oferowana przez jedną osobę. Z tego, co mówiła to wybierała właśnie patrząc w internecie po stronach internetowych fotografów. Skupiała się przede wszystkim na zakładkach portfolio oraz kontakt i cennik. Według mnie to też trzy najważniejsze i chyba jedyne rzeczy, na które warto spojrzeć podczas wybierania fotografa. Nie ma co wczytywać się w biografię i inne mniej ważne informacje. To właśnie to, jakie zdjęcia ślubne fotograf potrafi zrobić jest najbardziej istotne i faktycznie cena z taką usługę. Wiele par młodych, którzy wcześniej byli klientami pozwala na umieszczenie na takiej stronie fotografa parę zdjęć, za które ten był odpowiedzialny.

Dlatego właśnie wydrukowaliśmy sobie wszystko i przeglądaliśmy wieczorem, co nam się najbardziej podobało. Tu było światło nie takie, tutaj nie było pomysłu, tutaj wszystko niby w porządku – tak wygląda mniej więcej planowanie i wybieranie fotografa. Zdjęcia ślubne są jednak jak najbardziej tego warte.