31 października 2017 Ślub i wesele 0

Przyjaciele z naszej szkoły postanowili wziąć ślub. Znali się od liceum i wszyscy zawsze bardzo im kibicowaliśmy. Na początku byli tylko znajomymi, a później ta relacja przerodziła się w miłość. Gdy cała klasa dostałą zaproszenie na ślub, od razu z koleżankami zastanawiałyśmy się, co takiego można im kupić w prezencie. To musiało być coś wyjątkowego.

Prezent ślubny w postaci fotobudki

fotobudka na wesele warszawaDługo myślałyśmy i nie chciałyśmy kupować żadnych oklepanych serwisów do kawy, czy obrusów. Pomyślałam, że fajnym elementem każdej imprezy jest fotobudka na wesele warszawa którą teraz dużo osób często wynajmuje na tego rodzaju przyjęcia. Od razu poszperałyśmy w ofertach. Foto budka może być taka ekspresowa, że do jej obsługi nie jest potrzebny żaden człowiek z zewnątrz, tylko samemu obsługuje się wszystko i ustawia do zdjęć. Nam jednak, chodziło o trochę bardziej zaawansowaną foto budkę. Polegała na tym, że był przy niej jeszcze fotograf, z całym koszem rozmaitych rekwizytów i różnymi tłami. Całość nie była dość duża, żeby łatwo to można było transportować. No ale efekt zdjęć z takiej budki był nieporównywalny do takiej zwykłej. Dlatego postanowiłyśmy zdecydować się właśnie na taką, żeby była jak najlepsza pamiątka. Ustaliłyśmy wszystko wcześniej z rodzicami pary młodej, bo wszyscy dobrze znaliśmy ich rodziców. W końcu od lat chodzili z naszymi na zebrania w czasach szkolnych. Powiedzieli nam adres, gdzie będzie wesele i pozwolili rozstawić budkę chwilę przed rozpoczęciem wesela.

Nasi przyjaciele tak się zdziwili, że hej. Bardzo spodobała im się niespodzianka. Oczywiście mieli priorytet w zrobieniu sobie zdjęcia. Trzeba było udokumentować pierwsze kroki na nowej drodze życia w sposób bardziej humorystyczny. Bo profesjonalnych zdjęć będą mieli pełno. Ale w śmiesznych okularach i opaskach tylko jedno.