25 marca 2019 Społeczeństwo 0

 

Dla wielu rodziców, którzy dokonują zakupu fotelika samochodowego, ważnym kryterium, względem którego dokonują wyboru, jest to, by fotelik był łatwy w obsłudze i pozwalał na bezpieczne przewiezienie naszego dziecka samochodem. Jeśli poszukujemy fotelika prostego w obsłudze od znanej firmy, fotelik Young Sport od Recaro powinien zwrócić naszą uwagę.

Funkcjonalność fotelika Young Sport

foteliki samochodowe recaro young sportMarka Recaro jest dość dobrze zakorzeniona już w świadomości rodziców dzieci, które ze względu na swój wiek muszą podróżować w foteliku samochodowym. Jest to producent, który proponuje rodzicom rozwiązania, dzięki którym mogą oni zaoszczędzić swój czas, ale bardzo często również pieniądze. Jest to możliwe dzięki serii fotelików, które „rosną” wraz z dzieckiem, ponieważ umożliwiają nam regulowanie różnych aspektów tak, by dopasować fotelik do wzrostu dziecka. Foteliki samochodowe Recaro Young Sport są jednymi z tego typu produktów. Ich funkcjonalność opiera się na konstrukcji, która cechuje się wytrzymałością, a jednocześnie możliwością ustawienia w taki sposób, by było to jak najlepiej dopasowane do potrzeb dziecka. Materiały, które wykorzystane są do wykonania tapicerki fotelika umożliwiają nam łatwe czyszczenie wszelkiego typu zabrudzeń, dzięki czemu nie musimy martwić się, że fotelik, w czasie ponad jedenastu lat użytkowania, ulegnie zniszczeniu poprzez zanieczyszczenie tapicerki. W łatwy sposób możemy ją wyczyścić przy wykorzystaniu popularnych preparatów.

W foteliku Young Sport wykorzystane zostały najnowsze technologie, które zgodnie z wynikami wszelkiego typu testów, pozwalają na zapewnienie dziecku odpowiedniego bezpieczeństwa podróży. Posiada on między innymi wbudowany system bocznych amortyzatorów, które znacząco ograniczają ilość wstrząsów odczuwanych podczas podróży.