7 września 2018 Wnętrza 0

Rozwój firmy zawdzięczałem tylko swojej ciężkiej pracy. Wiedziałem, że aby odnieść sukces, musiałem dawać z siebie wszystko. Często pracowałem po dwanaście godzin dziennie, ale to się opłaciło. Zdobywałem coraz więcej klientów i zacząłem zarabiać porządne pieniądze.

Zaprojektowanie mebli dla znanego aktora

projektowanie mebli poznańProjektowaniem mebli zajmowałem się jeszcze na studiach, ale wtedy nie miałem odpowiedniego oprogramowania. Kiedy jednak założyłem własną firmę, to dysponowałem najnowszym programem, w którym wykonywałem projektowanie mebli Poznań był moim miastem rodzinnym i właśnie tam prowadziłem swoją firmę. Klientów miałem z całego kraju a projekty wysyłałem za pośrednictwem internetu. Tylko czasami jeździłem do klienta, żeby omówić z nim coś na miejscu. Pracowało u mnie kilka osób, które posiadały ogromne doświadczenie i ciągle się szkoliły. Dzięki temu projektowane meble były na najwyższym poziomie i byłem właściwie bezkonkurencyjny. Zgłosił do mnie pewnego dnia znany aktor, którego od razu poznałem. Zaskoczyłem się, że pojawił się właśnie u mnie w firmie, ale zostałem polecony przez jego znajomego. Aktor ten chciał, żebym zaprojektował meble do jego nowo kupionego domu letniskowego nad morzem. Stanąłem przed ogromnym wywianiem, ponieważ klient ten był bardzo wymagający. Zaprojektowałem dla tego człowieka kilka zestawów mebli, żeby miał z czego wybierać. Były to jedne z moich najlepszych projektów i miałem świadomość, że stawałem się z każdym rokiem coraz lepszy.

Aktor z projektów mebli był zadowolony i zdecydował się na ten, który zaprojektowałem jako pierwszy. Pozostałe projekty postanowiłem zaoferować innym klientom i jeszcze całkiem nieźle na nich zarobiłem. Odezwał się do mnie też właściciel dużej fabryki produkującej meble.