2 lutego 2017 Produkcja 0

Pracuję w firmie produkcyjnej. Nigdy nie narzekałem na swoją pracę, mimo że niektórzy moi znajomi uważają, że nie jest to dobra praca. Ja jednak mam inne zdanie. Nie każdy nadaje się do pracy przy biurku. Ja lepiej się czuję, kiedy zaangażuję do pracy mój organizm. Zdecydowanie wolę pracę fizyczną niż umysłową.

Filtry workowe do pyłów to moje zadanie

wytrzymałe filtry workowe do pyłówProdukuję między innymi filtry workowe, które przeznaczone są do pyłów. Są to szczególnie pyły wyjątkowo kłopotliwe. Sam zresztą do końca się na tym nie znam. Dla mnie ważne jest tylko to, aby stworzyć wytrzymałe filtry workowe do pyłów. Wiem do czego one służą, ale jakoś szczegółowo mnie one nie interesują. Do prawidłowego wykonywania mojej pracy nie jest to potrzebne. Wiem, że takie filtry workowe wykorzystywane są na przykład w energetyce. Tam mogą występować pyły węglowe, które odpyla się właśnie za pomocą produktu, który wytwarzam. Oczywiście, nie jest to jedyne miejsce, gdzie stosuje się filtry tego typu. Również w przemyśle hutniczym mają one zastosowanie i podobno nieźle się sprawdzają. Chyba najlepiej ze wszystkich proponowanych obecnie na rynku filtrów. Poza tym w przemyśle takim jak przemysł drzewny, także sprawdzi się to, co produkuję. Można też zastosować je w przemyśle spożywcznym, farmaceutycznym oraz cementowym. Na pewno jest także wiele innych branż, w których mogą się przydać tego typu rozwiązania. Na pewno wiem, że tego typu produkt nadaje się do wykorzystania wówczas, gdy mamy do czynienia z wyjątkowo ciężkim pyłem.

Po prostu jedne z pyłów są mniej uciążliwe, a inne bardziej i dlatego filtry są bardzo zróżnicowane. Nie wiem dokładnie, kiedy użyć takich, a kiedy innych, ale mniej więcej oczywiście orientuję się, gdzie mój produkt trafia. Jestem zadowolony z tej pracy. Nie mam jej nic do zarzucenia.