11 kwietnia 2017 Moda 0

Muszę przyznać, że bardzo ważny jest dla mnie ubiór, jak i dodatki, Zawsze chcę prezentować się jak najlepiej. Nawet, gdy jadę w podróż, to moja walizka musi być idealna, i pasująca do mojego stroju. Może trochę przesadzam według innych, ale dla mnie jest to niezwykle ważne.

Wybieram idealną walizkę w sklepie

walizki puccini cenyWiększość kobiet dba o to, aby komplet ich ubioru pasował do siebie, i względnie się prezentował. Uważam, że nie ma we mnie żadnej przesady, chociaż przyznam, że lubię markowe rzeczy. Bardzo spodobały mi się walizki puccini ceny ich może nie były jakoś super tanie, jednak uznałam, że opłaca się. Materiał, z jakiego zostały zrobione był genialny. Bardzo ładnie się prezentowały, i wyglądały na trwałe. Stwierdziłam, że będą idealnie nadawały się na wyjazdy poza miasto, lub do znajomych. Uwielbiam walizki na kółkach. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym nieść taką walizkę kawał drogi. Kółka to podstawa, po co się przemęczać. Postanowiłam wybrać walizkę w kolorze czerwieni. Mimo, że uwielbiam pastelowe i delikatne kolory, zdecydowałam się na taką walizkę, ponieważ gdy umieszczać ją będę w autobusie, wśród różnych innych toreb, to może się pobrudzić i zarysować. Na czerwieni, nie będzie to tak widoczne, jak w przypadku jasnych kolorów. Więc uznałam, że tak będzie najlepiej. Moja przyjaciółka, która również wybrała się ze mną na te zakupy, uznała, że to bardzo dobry pomysł. Takie czerwone walizki zresztą, są mniej popularne, i będę bardziej oryginalna. To kolejny argument za tym, abym ją zakupiła.

Moja walizka puccini jest teraz moim oczkiem w głowie. Staram się wyjeżdżać jak najczęściej, bo tak majestatycznie wyglądam, ciągnąć za sobą walizkę, w takiej klasycznej czerwieni. Jak taka dama ze starych filmów. Jeszcze tylko kapelusz, i komplet gotowy.