25 maja 2017 Dom 0

Dostałem zlecenie od swojego starego znajomego. Wiedział, że zajmuję się remontami i wynajął mnie, żeby odnowić swoje mieszkanie. Zgodziłem się od razu, ponieważ obecnie miałem przestój w pracy i potrzebowałem dodatkowych pieniędzy na wakacje.

W mieszkaniu taka roleta w kasecie będzie idealna

rolety w kasecie ze SzczecinaKiedy obejrzałem mieszkanie to już wiedziałem co koniecznie trzeba wymienić. W pierwszej kolejności były okna, które już nie nadawały się do niczego. Doszedłem do wniosku, że idealne tutaj będą rolety w kasecie ze Szczecina, które sprowadzam od swojego dostawcy. Od razu powiedziałem Albinowi o swoim pomyśle, który mu się spodobał. Muszę zadzwonić do dostawcy, ponieważ na koniec będę montował rolety i chcę, żeby do tego czasu już dotarły na miejsce. Zabrałem się najpierw za wymianę okien. Później pomalowałem wszystkie ściany i położyłem w pokojach panele. Kiedy skończyłem remontować łazienkę to zabrałem się za wymianę wszystkich okien. W międzyczasie przyjechały rolety w kasecie ze Szczecina, które przywiózł mój ulubiony kierowca. To sympatyczny młody chłopak, z którym zawsze się świetnie dogaduję. Zamontowałem rolety w kasecie ze Szczecina i od razu wiedziałem, że to jest to, czego było trzeba. Okna wyglądają o niebo lepiej i nawet Albin był zachwycony. Stwierdził, że nie spodziewał się tak fajnego efektu. Na koniec pomyłem podłogi i Albin mógł wnosić zamówione meble. Pomogłem mu je skręcać, ponieważ było z tym sporo pracy a ja przecież mam w tym wprawę. Razem szybko wszystko skręciliśmy.

Teraz mieszkanie Albina wygląda rewelacyjnie. Rolety spisują się idealnie i jest zadowolony. Powiedział, że jestem jedyną osobą, która zrobiła taki dokładny remont i w przyszłości na pewno tylko do mnie będzie się odzywał. Cieszy mnie jego opinia.