10 listopada 2018 Budownictwo 0

 

Miniładowarki są maszynami które zaskakują potencjałem oraz możliwościami wykorzystania. Pozwalają nam realizować się wiele prac które musiały być wykonywane do tej pory przez robotników budowlanych. Miniładowarki są idealnym rozwiązaniem na tereny na które nie może wjechać standardowa Koparka A trzeba szybko wykonać wiele spraw związanych z użyciem koparki.

Dlaczego wynajmujemy minikoparkę?

miniładowarki CASEMinikoparki są świetnymi pojazdami, ponieważ mogą dzięki swoim małym gabarytową wjechać w przestrzenie, do których inny ciężki sprzęt budowlany nie ma wstępu. Dodatkowo miniładowarki Case posiadają ogromną liczbę narzędzi, które można dodatkowo w każdym momencie zamontować na wysięgniku. Budowa ramienia w minikoparce została zaprojektowana tak, aby umożliwić bardzo dobry widok na zamontowane narzędzia oraz cały przewożony ładunek. Dzięki takim maszyną ułatwione są pracę na budowach, a także przy pracach drogowych. Maszyny te mogą funkcjonować przez 24 godziny na dobę i tylko operatorzy muszą dokonywać zmiany co 8 lub co 12 godzin. Na rynku możemy wybrać mini koparki kołowe albo gąsienicowe i wybór zależy od tego, na jakim terenie ma pracować taki sprzęt. Możemy również zdecydować się na zakup takiej maszyny na własność, ale musimy liczyć się z dość dużym wydatkiem. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy dopiero startują w branży budowlanej lub remontowej jest wynajmowanie minikoparek. Nie musimy wtedy martwić się o ubezpieczenia, ani o przegląd techniczny a w razie awarii przyjeżdża serwis.

Wysokiej klasy mini koparki kołowe lub gąsienicowe mogą wykonać praktycznie każdy rodzaj pracy. Dzięki dużej sile mocy silnika oraz łyżki są w stanie wykonać prace efektywnie oraz szybko. Zawsze, zanim zdecydujemy się na wybór minikoparki, to na początek powinniśmy ją przetestować i sprawdzić jaka jestem widoczna w dookoła.