21 czerwca 2019 Motoryzacja 0

Samochód osobowy jest najbardziej popularnym środkiem lokomocji, który jest najczęściej wypożyczany z wypożyczalni. Klienci prywatni najczęściej decydują się na wynajęcie auta na kilka dni, a przedsiębiorcy dla swoich potrzeb lub dla swoich pracowników wynajmują samochody na okres długoterminowy.

Jaki czas obejmuje wynajem długoterminowy samochodów?

wynajem aut w BełchatowieWynajem długoterminowy auta z wypożyczalni najczęściej obejmuje okres od jednego miesiąca do nawet 5 lat użytkowania pojazdu. Jest to bardzo dużą oszczędność dla przedsiębiorcy, ponieważ wynajęcie auta na okres długoterminowy jest znacznie bardziej opłacalne niż w przypadku wynajmu samochodu na krótszy okres. Dodatkowo każda osoba, która wynajmuje auto na co najmniej 2 lata, będzie mogła później na bardzo preferencyjnych zasadach oraz warunkach zakupić auto na własność. Profesjonalny wynajem aut w Bełchatowie oferuje nam możliwość wynajęcia samochodu z pełnym ubezpieczeniem oraz serwisowaniem, a nawet z prywatnym kierowcą. Bardzo dużą przewagą wynajmu samochodu nad leasingiem jest to, że wynajem takiego samochodu nie wpływa na zdolności kredytowej właściciela przedsiębiorstwa. Takie rozwiązanie sprawia, że firma może bez problemu cały czas funkcjonować i rozwijać się w przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia samochodu otrzymamy pojazd zastępczy. Jeżeli nie posiadamy pracowników, którzy mogliby kierować samochodem to dobrym rozwiązaniem jest wynajęcie auta wraz z doświadczonym kierowcą.

Dla wielu przedsiębiorców w nowoczesnym i wygodnym sposobem jest wynajem długoterminowy. Czasami przedsiębiorcy decydują się na to, aby wynająć tylko 1 pojazd dostawczy do swojej firmy, ale również duże korporacje wynajmują nawet 10 lub 20 samochodów osobowych oraz dostawczych, które niezbędne są do funkcjonowania działalności biznesowej.