12 maja 2018 Medycyna 0

 

Golenie się potrafi być naprawdę uciążliwą czynnością, zwłaszcza dla kobiet, których znacznie większy procent ciała podlega depilacji. W dodatku nasza gładka skóra potrafi sprawić nam niemiłe niespodzianki tuż po goleniu, ale czy musimy być na nie skazane? 

Idealnie gładka skóra dzięki depilacji laserowej

depilacja laserowa SzczecinJak chyba większość kobiet, do depilacji używałam głównie maszynek jednorazowych. Czasami wydawałam większe pieniądze na maszynki z wyższej półki, niemniej poza dokładniejszym goleniem nie dawały żadnych spektakularnych rezultatów. Zaczerwienienia wciąż i tworzyły, a włoski odrastały na drugi dzień nierzadko także wrastając. Próbowałam metodę na plastry, lecz była ona tak dla mnie bolesna, że odpuściłam po pierwszym razie. Szukałam w internecie innych, alternatywnych sposobów na długotrwałe pozbycie się owłosienia z ciała i tak trafiłam na artykuły w których obity zachwalały sobie zabieg o nazwie depilacja laserowa Szczecin w dodatku miał posiadać miejsca w których doświadczone kosmetyczki wykonywały tego typu zabiegi. Im więcej zaczęłam na ten temat czytać, tym bardziej się przekonywałam do takiego zabiegu. Pierwszym pozytywnym zaskoczeniem był efekt gładkiego ciała utrzymujący się aż do pół roku po wykonaniu zabiegu, niemniej skusiłam si na niego dopiero wówczas, kiedy każda z kobiet zapewniała, że zabieg jest całkowicie bezbolesny. Czy mogłam zatem trafić lepiej? Jedynym „minusem” tego zabiegu był fakt, że przed jego wykonaniem należało zapuścić swoje włoski do maksimum. Zabiegowi także można było poddać różne części ciała. Nie tylko nogi, ale także pachy, ręce czy nawet okolice bikini!

Rzeczywiście, zabieg w ogóle nie bolał, a po paru sesjach moja skóra była gładka jak u dziecka! Czułam się wtedy dosłowni, jakbym wygrała na loterii. Dzięki zabiegowi zaoszczędziłam mnóstwo czasu który teraz przeznaczam na pielęgnacje mojej skóry twarzy i ciała. Obecni mija trzeci miesiąc od wykonania zabiegu, a ja wciąż nie widzę odrastających włosków! 

Więcej znajdziecie na: kosmetologiaszczecin.pl