1 sierpnia 2017 Ślub i wesele 0

Gdy zbliżał się czas naszej studniówki, postanowiliśmy wraz ze znajomymi podzielić się zadaniami, związanymi z organizacją imprezy. Ja zdecydowałam, że zajmę się właśnie kwestią muzyki. Wszystko za sprawą faktu, że rok wcześniej byłam obecna na studniówce mojego chłopaka i bardzo dobrze wspominam dj’a, który na niej grał, dlatego postanowiłam się z nim skontaktować.

Dj, który zapewni niezapomnianą zabawę

najlepszy dj na studniówkę na terenie KrakowaOkazało się, że dj, którego zapamiętałam, to najlepszy dj na studniówkę na terenie Krakowa. Na szczęście moja szkoła organizowała tę imprezę w dosyć nietypowym terminie, w związku z czym dj miał jeszcze wolny termin. Natychmiast zdecydowałam się, że to właśnie on będzie odpowiadał za muzykę na naszej studniówce i ustaliłam szczegóły. Bardzo odpowiadał mi fakt, że dj dysponował własnym sprzętem. W jego skład wchodziła profesjonalna konsola, zestaw nagłośnieniowy, stroboskopy oraz maszyna do tworzenia dymu, który moim zdaniem wspaniale prezentował się na zabawach i stwarzał niezapomniane wrażenie. Muszę przyznać, że dzięki niemu nasza impreza była wspaniała. Przede wszystkim, dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu do uatrakcyjnienia takich imprez, wszyscy mieliśmy wrażenie, że znajdujemy w popularnym klubie. Nauczycielom również bardzo się podobało, nawet bardzo chętnie bawili się z nami na parkiecie. Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się załatwić tak wspaniałego dj’a.

Bardzo się cieszę, że na rok przed studniówką, miałam okazję uczestniczyć w zabawie tego typu oragnizowanej przez szkołę, do której uczęszczał mój chłopak. Dzięki temu poznałam fantastycznego dj’a, który zgodził się zagrać również na mojej studniówce. Dzięki temu, że dj dysponował profesjonalnym sprzętem, zabawa była naprawdę wspaniała i zakończyła się sukcesem.