27 maja 2016 Ślub i wesele 0
Dj na wesele trójmiasto

Moja koleżanka była załamana, bowiem nie mogła przez dłuższy czas znaleźć sobie odpowiedniej osoby na swoje wesele. Chodzi o oprawę muzyczną. Najpierw wahała się czy dj czy zespół weselny, ale potem zdecydowała się na to pierwsze, bo taniej. Wtedy jednak nie mogła nikogo sensownego znaleźć w Trójmieście, bo nic się jej nie podobało.

Dj na wesele z trójmiasta miał spełnić oczekiwania

Dj na wesele trójmiastoW końcu poprosiła mnie o pomoc. Ja miałam już swoje wesele za sobą. Mój dj był naprawdę świetny. Ona go jednak nie słyszała, bo nigdy nie byłyśmy aż tak bliskimi kumpelami, żebym ją miała zaprosić. Powiedziałam jej jednak, że znajomy dj na wesele trójmiasto na pewno spełni jej oczekiwania. Podałam jej namiary: telefon i adres strony internetowej. Miała dać znać, jak się sprawy potoczyły. Wkrótce otrzymałam informację, że ten dj wodzirej z Gdańska to świetny gość. Umówili się na spotkanie i od razu przypadli sobie do gustu. Wiedziała, że będzie mieć świetne wesele. Po prostu jego sposób bycia bardzo jej przypasował, a jej przyszły mąż także był zadowolony. Dj nie wziął od nich za dużo pieniędzy za usługę. Był sympatyczny i można było się z nim dogadać właściwie w każdej kwestii. Ustalili bez problemu repertuar, a dj choć zwykle nie grał disco polo, obiecał, że tym razem zrobi wyjątek i trochę pogra.

Kiedy już doszło do wesela, ja również się na nim bawiłam i widać było, że Państwo Młodzi są zadowoleni z oprawy. Wszystko poszło dobrze, goście świetnie się bawili. Tańce nie miały końca. Disco polo także się pojawiło, dzięki czemu rodzina mieszkająca na wsi także się wytańczyła.