12 lipca 2018 Medycyna 0

Prawdopodobnie niezwykle trudno w obecnych czasach byłoby znaleźć osobę, która nie słyszała o manicure wykonywanym przy użyciu lakieru hybrydowego lub nie widziała efektu, jaki daje tego typu manicure. Osoby, które wykonywały manicure hybrydowy doskonale zdają sobie dodatkowo sprawę tego, że do jego wykonania potrzebnych jest kilka różnych produktów. Ale czy zawsze?

Manicure hybrydowy przy pomocy jednego lakieru

jednofazowe hybrydowe lakiery do paznokciKiedy na rynku usług pojawiła się możliwość wykonywania manicure hybrydowego, każda osoba, która chciała wykonać tego typu manicure musiała posiadać nie tylko lakier hybrydowy, ale również odpowiednią bazę i odpowiednią odżywkę, która nakładana jest na pomalowany paznokieć, pomagając w jego utwardzeniu. Oczywiście do całego procesu wymagane jest również użycie lampy UV. Obecnie, lakier, bazę i odżywkę możemy zastąpić jednym produktem, w czym pomogą nam jednofazowe hybrydowe lakiery do paznokci. Są to lakiery, które dzięki zastosowanej formule, spełniają właściwości trzech produktów wykorzystywanych do wykonania manicure hybrydowego. W ich przypadku, bez zmian, potrzebujemy również lampy UV, która dodatkowo będzie cechowała się odpowiednią mocą i pozwoli na utrwalenie lakieru na płytce paznokcia. Niewątpliwą zaletą jednofazowych lakierów hybrydowych jest fakt, że przekonują one do siebie zdecydowanie większą liczbę kobiet, które chciałyby wykonywać popularne hybrydy w swoim domowym zaciszu, a do tej pory rezygnowały z tego pomysłu ze względu na ilość akcesoriów.

Malowanie paznokci przy pomocy jednofazowego lakieru hybrydowego wymaga od nas dużo uwagi i dbałości o szczegóły. Warto więc, przed dokonaniem zakupu zapoznać się z instrukcjami malowania paznokci przy wykorzystaniu właśnie tego typu lakierów, by podjąć świadomą decyzję dotyczącą ich użytkowania.