7 maja 2020 Zdrowie i Uroda 0

Perfekcyjnie wykonany makijaż to marzenie wielu kobiet. Ważna jest nie tylko technika, którą można wypracować przede wszystkim ćwiczeniami, ale również kosmetyki, które goszczą w kobiecej kosmetyczce. Warto jest wybierać sprawdzone produkty, które charakteryzują się wysoką jakością oraz zawierają składniki kojące oraz poprawiające wygląd skóry – dzięki temu można mieć pewność, że makijaż będzie prezentował się nienagannie.

Doskonałe pod makijaż – bazy Catrice prime and fine

baza catrice prime and fineIstnieje wiele prostych sposobów na poprawienie wyglądu podkładu nałożonego na skórę oraz zapewnieniu cerze świeżego i naturalnego wyglądu. Wśród nich warto wyróżnić przede wszystkim sposób nakładania podkładu – najlepiej robić to pędzlem lub gąbeczką. W przypadku nakładania palcami warto jest to zrobić bardzo delikatnie i dokładnie – dzięki temu uniknie się nieestetycznych smug. Ważnym krokiem jest również przygotowanie cery pod makijaż oraz nałożenie odpowiednich produktów – warto postawić na produkt jakim jest baza Catrice prime and fine, która dodatkowo wyrównuje koloryt skóry, matuje oraz zapewnia skórze większą elastyczność.  Ta baza również zapewnia większą trwałość makijażu i lepsze połączenie się podkładu z cerą. To doskonała wiadomość dla wszystkich tych kobiet, które nakładają makijaż rano, a zmywają go dopiero późnym popołudniem czy wieczorem. Dzięki bazie makijaż przetrwa nienagannie praktycznie w każdych warunkach. Swobodnie można go stosować zarówno na co dzień, jak również na większe wyjścia – imprezę czy wesele.

Oprócz bazy i dobrze dobranego podkładu w swojej kosmetyczce warto jest posiadać korektor pod oczy, który zatuszuje cienie i podkrążenia oraz puder matujący pozwalający na utrwalenie makijażu. Te kilka produktów (razem z tuszem czy bronzerem) to prawdziwy must have kobiecych tajników make up.