26 grudnia 2020 Usługi 0

Placówki medyczne i opiekuńcze bardzo często wykorzystują drogi sprzęt, który ma na celu ułatwić funkcjonowanie wielu pacjentom, a także przywrócić ich do stanu sprzed choroby. Są to specjalne łóżka, które gwarantują komfort pacjentowi, wózki inwalidzkie, ale również koncentratory tlenu. Koszt zakupu takich urządzeń nie należy do najmniejszych. Jak uszczuplić wydatki, zachowując pełen profesjonalizm?

Czy wypożyczenie koncentratora tlenu jest opłacalne?

wynajem koncentratora tlenu bydgoszczWiele firm może liczyć na wsparcie finansowe w postaci dofinansowania, między innymi na zakup nowych koncentratów tlenu. Są to urządzenia niezbędne dla pacjentów, którzy borykają się z problemem niewydolności płuc, schorzeniami kardiologicznymi lub onkologicznymi. Za pomocą koncentratora podawane jest pacjentom powietrze o dużym stężeniu tlenu, co może uratować im życie. Nie zawsze jednak ilość sprzętu jest wystarczająca dla wszystkich pacjentów znajdujących się na oddziale. Wówczas szybkim, niedrogim i wygodnym rozwiązaniem jest wypożyczenie urządzenia. Planując wynajem koncentratora tlenu Bydgoszcz będzie odpowiednim miastem, w którym można liczyć na fachową pomoc. Przedsiębiorstwa z Bydgoszczy nie tylko oferują wypożyczenie różnego rodzaju sprzętów medycznych, ale również podpowiadają, w jaki sposób je używać, montują je oraz serwisują. To opłacalne rozwiązanie dla placówek, które potrzebują urządzeń na tydzień, miesiąc lub nieco dłużej.

Sam koszt wynajmu nie jest zbyt wysoki, przez co mogą sobie na niego pozwolić nawet placówki, które nie dysponują zbyt wysokim budżetem. Cena wypożyczenia może wahać się między 50 a 140 złotych, jednak ostateczny koszt zależy od długości wynajmu. Warto zapoznać się z ofertą wypożyczalni, aby w razie nagłej potrzeby sprzętu wiedzieć, do kogo się zgłosić.